Прикра поразка «Гірника-Спорт» у матчі із лідером

«Гірник-Спорт» - «Інгулець» - 1:2

Голи: Богунов Ярослав, 29 (0:1), Тузенко Данило, 80 (1:1), Кольцов Віталій, 90+6 (1:2)

Нереалізований пенальті: Козак Олександр, 39

«Гірник-Спорт» виявив характер, але через сумнівні рішення арбітра не набрав очок із лідером групи «Б» «Інгульцем». Гості першими відкрили рахунок, коли Ярослав Богунов скористався непевними діями захисту «гірників» - 0:1.

До перерви «Інгулець» міг подвоїти рахунок, але Олександр Козак не реалізував пенальті на 39-й хвилині. «Гірник-Спорт» гідно протистояв лідеру і зрівняв рахунок на 80-й хвилині після голу Данила Тузенка, для якого це дебютний гол за «гірників».

Здавалося, що матч завершиться унічию і цей результат буде винагородою для гравців «Гірника-Спорт», але на підсумковий рахунок матчу вплинуло досить сумнівне рішення арбітра зі Львова Степан Лапко, коли він призначив одинадцятиметровий на п’ятій компенсованій хвилині. Цей удар реалізував Віталій Кольцов, після чого гості відсвяткували перемогу із рахунком – 1:2. Втім, такі перемоги викликають дуже багато питань сто воно багатьох рішень арбітра матчу протягом гри у Горішніх Плавнях.