Новини

Олексій Шалаєв привітав всіх з Новим роком!

Спортивний директор ФК «Гірник-Спорт» Олексій Шалаєв привітав усіх вболівальників клубу та прихильників футболу з прийдешнім Новим роком!
Шановні друзі!

Щиро вітаю вболівальників «Гірника-Спорт», співробітників клубу з прийдешнім Новим роком!

Нехай він принесе вам багато приємних моментів та радісних емоцій, нехай він буде наповнений великими перемогами й звершеннями, нехай у ваших будинках панують щастя і тепло, а у ваших серцях – гармонія та кохання, міцного здоров'я, миру, добра вам і вашим близьким!
У 2024-му році ми продовжимо реалізовувати наші амбітні цілі, здобувати перемоги та приносили радість нашим вболівальникам! Ми маємо гарний колектив, молодого головного тренера, якому разом зі своїми помічниками та молодими гравцями команди вдалося протистояти усім серйозним викликам та подарувати приємні емоції протягом першої половини сезону.


Є впевненість, що Валерій Куценко зробить «Гірник-Спорт» ще більш сильнішим і досягне усіх поставлених перед командою завдань. Я вірю, що на нас чекає яскравий і дуже цікавий футбольний рік, і ми зробимо все, щоб він став для нас успішним.

Щиро дякую нашим воїнам за стійкість та можливість командам грати на футбольних полях України! Хочу подякувати усім вболівальникам та партнерам ФК «Гірник-Спорт», які завжди разом із нашою командою.
У новому 2024-му році бажаю головного – нехай він буде переможним для всіх нас. Щоб усі були здорові, у сім’ї все ладилося. Всі прикрощі нехай забере із собою 2023-й, а у 2024-му щоб все вдавалося.

Нехай здійсняться всі найзаповітніші мрії!

2023