Новини

«Гірник-Спорт» розпочав підготовку до нового сезону

Із новим головним тренером Валерієм Куценком та його помічником Віталієм Кобзарем «Гірник-Спорт» розпочав підготовку до нового сезону. Вже на першому тренуванні серед гравців були потенційні новачки. Також у складі «гірників» на тренувальне поле спорткомплексу «Юність» під час першого дня підготовки на полі з’явилися гравці, які була у заявці «Гірника-Спорт» минулого сезону – воротар Данило Веклич, польові гравці – Денис Черниш, Сергій Романов, Єгор Базаров, Радіон Посєвкін, Олександр Подрезан, Максим Шептицький, Павло Яковенко та Микола Вороп. Також зараз разом із командою працював юний голкіпер 16-річний Станіслав Козлов, який є вихованцем ДЮФК «Гірник-Спорт».
У тренерському штабі Валерія Куценка залишився працювати тренер воротарів Дмитро Стойко, а також лікар-масажист Юрій Котига.
Команду залишили воротар Георгій Клімов, польові гравці – Семен Даценко, Богдан Чалий, Артем Сьомка, Владислав Шинкаренко, Владислав Громенко, Денис Підручний та інші. Також залишив тренерський штаб Юрій Сак, який тепер працюватиме у клубі «Нива» (Бузова) разом із екс-наставником «гірників» Ігорем Жабченком.
Як запевнив новий головний тренер «Гірника-Спорт» Валерій Куценко, потенційні новачки ще прибуватимуть на перегляд до Горішніх Плавнів.
Найближчий контрольний матч «Гірник-Спорт» зіграє у Горішніх Плавнях на стадіоні спорткомплексу «Юність» із «Дружбою» із Очеретуватого. Цю гру планується провести у суботу, 24 червня. Початок - о 16:00.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт".
2023