Новини

Боротьба до заключного туру!

Ветерани «Гірника-Спорт» стали бронзовими призерами першості Кременчука з футзалу у віковій категорії «40+»! «Гірники» повторили своє досягнення минулого сезону і вдруге поспіль стали володарями бронзових нагород.

Бронзові медалі та кубок за третє місце у ветеранів «Гірника-Спорт» отримав керівник команди Олександр Поправко. Найкращим воротарем визнаний голкіпер ветеранів «Гірника-Спорт» Сергій Дугінов. Цю номінацію воротар «гірників» утримує вже другий рік поспіль. Найкращим бомбардиром першості став Валерій Чорноус із команди «Круть і Ко». Найкращим гравцем турніру став гравець команди КФК «Кременчук» Роман Недяк.

Цьогорічні підсумки першості Кременчука серед ветеранів стали відомі після проведених двох заключних матчів минулої неділі. Команда із Горішніх Плавнів усю турнірну дистанцію йшла у трійці лідерів, більшу частину першості очолювала таблицю і до заключного туру претендувала на золоті медалі.

Але втрати очок у заключних двох турах виявилися ключовими для «гірників». Цими обставинами скористалися інші претенденти на медалі і завдяки перемогам у завершальний день першості обійшли «Гірник-Спорт».

Срібні медалі були вручені команді «Круть і Ко». До її складу увійшов заступник директора компанії «Метсервіс» підрядної організації Ferrexpo Володимир Кульчак, який отримав індивідуальну номінацію - найдосвідченіший гравець «Лев команди». Чемпіонами першості серед ветеранів «40+» цього сезону стала команда КФК «Кременчук».

Висока конкуренція, боротьба до останнього туру і непередбачуваний результат у кожному матчі. Саме цим запам’ятається першість Кременчука з футзалу серед команд вікової категорії «40+» гідний рівень проведення якої забезпечила Асоціація футболу Кременчука.
2024