VAR та Веклич зберегли інтригу лише до перерви

«Гірник-Спорт» відіграв у Києві свій перший офіційний матч нового сезону, у якому поступився столичному «Лівому Берегу». Здавалося, що після першого тайму VAR та голкіпер «гірників» Богдан Веклич зберегли інтригу цього поєдинку.

«Лівий Берег» - «Гірник-Спорт» - 5:0. Голи: Войцеховський Владислав, 22 (1:0), Даниїл Сухоручко, 52 (2:0), Даниїл Сухоручко, 62 (3:0), Дударенко Александр, 75 (4:0), Литовченко Олексій, 90+3 (5:0).

Завдяки системі відео повторів, яку тестували для завтрашнього поєдинку УПЛ між «Металістом 1925» та «Шахтарем», арбітриня матчу Софія Причина, порадившись із відеоасистентами, відмінила другий гол у ворота «гірників», але призначила пенальті, який Веклич відбив. У підсумку після першого тайму у «Лівого Берега» була лише мінімальна перевага – 1:0.

Нажаль, після перерви гравці «Гірника-Спорт» не додали у активності, заміни не пожвавили гру команди із Горішніх Плавнів. У другому таймі у ворота «Гірника-Спорт» влетіло чотири м’ячі, які забивалися п’ятою, обвідним ударом після грубої помилки у обороні та відскоку у сітку від стійки воріт, із дальньої відстані у «дев’ятку» та прицільним ударом у нижній кут від ексгравця «гірників» Литовченка.

Гольові атаки господарів у другому таймі, нажаль вирішили долю матчу, втім після зроблених висновків команда Валерія Куценка має готуватися до кубкової зустрічі із СК «Полтава», яка відбудеться у середу, 2 серпня. Початок цього поєдинку – о 16:00.