Новини

«Гірник-Спорт-2» здобув вольову перемогу над ФК «Кремінь-2»

«Гірник-Спорт-2» на мажорній ноті завершив виступи у групі «А» у другому етапі чемпіонату Полтавської області. У останньому матчі друга команда «гірників» здобула вольову перемогу над «Кременем-2». Переможний м’яч команда із Горішніх Плавнів забила на останній хвилині!

«Гірник-Спорт-2» - «Кремінь-2» - 3:2

Кошуба Дмитро, 24 (0:1), Кошуба Дмитро, 45 (0:2), Ракша Павло, 62, Млинець Артем, 85 (2:2), Ракша Павло, 90+2 (3:2).

У цій грі «Гірнику-Спорт-2» потрібна була лише перемога, аби втримати за собою перший рядок у турнірній таблиці, а потім чекати останній тур, в якому команда із Горішніх Плавнів вже не буде приймати участь. Але до цього важливого поєдинку «Гірник-Спорт-2» підійшов із кадровими втратами. Допомогти команді у останні грі другого етапу у групі «А» «гірникам» не могли допомогти польові гравці Роман Прутян, Олександр Подрезан та голкіпер Олександр Скорик.

У першому таймі у господарів не все виходило у атаці, тож гольових моментів біля воріт «Кременя-2» було не так багато. Гості активно грали до перерви і реалізували свої моменти. Спочатку м’яч у сітці воріт «Гірника-Спорт-2» опинився після удару гравця суперника з гострого кута. А наприкінці першої половини все той же гравець «Кременя», який виступав під 11-м номером, ударом головою з кутового оформив дубль – 0:2.

Такий хід подій ускладнив завдання «Гірнику-Спорт-2», але господарі поля вийшли із бойовим настроєм та після замін ще по перерві одразу почали атакувати ворота «Кременя-2», забили гол, який арбітр не зафіксував через положення поза грою. Але на 62-й хвилині Павло Ракша дограв до кінця епізод, коли після подачі Володимира Королькова з кутового голкіпер «Кременя-2» не втримав м’яч у руках. Форвард «Гірника-Спорт-2» опинився поруч і відправив м’яч у сітку воріт – 1:2.

Рахунок було зрівняно на 80-й хвилині. І знову асистентом виступив Володимир Корольков, який своєїю передачею знайшов Артема Млинця, і той отриав м’яч та відправив його повз голкіпера у сітку воріт – 2:2.

Гра добігала кінця і вже в останній атаці Євгеній Слива, який проводив у якості голкіпера другий матч поспіль, видив довгу передачу і Павло Ракша зумів перекинути м’яч через голкіпера у ворота – 3:2. Блискуча перемога «Гірника-Спорт-2», який боровся до останніх секунд і здобув важливу перемогу і поставив впевнену крапку у виступах групового турніру у другому етапі чемпіонату Полтавської області.

Тепер «Гірника-Спорт-2» чекає останній тур обласної першості, після якого вирішиться доля нашої команди: вона дізнається суперника із групи «Б», з яким проведе стикові матчі.