Новини

Ігор Жабченко: «Треба ще більше працювати і в нас все вийде»

Головний тренер "Гірника-Спорт" висловив незадовоення суддівством у матчі із "Кременем" та попри поразку у грі із кременчуцькою командою вірить у команду та сподівається на позитивний результат у подальших матчах.

- Важка поразка, в нас була повна перевага. Суперника не було помітно, він намагався відбиватися, - каже Ігор Жабченко. - Забити не можемо, ось це найбільш прикра обставина. Створюємо моменти, але не можемо їх забити та реалізувати. Зрозуміло, що це неприємна поразка. Команда не заслуговувала ні цієї поразки, ні попередніх. Хлопці намагаються грати у футбол, комбінують, створюють моменти. Це треба пережити і об’єднатися усім – і вболівальникам, і команді. Думаю, що нас прорве. В нас все ж такієй підбір футболістів, є гра. Це все доводить, що ми не повинні бути на тому місці, де ми зараз. Тому треба ще більше працювати і в нас все вийде. Ну а щодо суддівства, то я не прихильник обговорювати арбітрів, але як ця людина може судити у матчі Першої ліги? Там кваліфікації нуль цілих, нуль десятих. Хочеться, щоб звернули увагу, щоб таких арбітрів не було у нас. Як так можна? Чесно, це вже межа якась, вже дістало це все.

- Можливо зараз буде в нагоді кубкова гра із запорізьким «Металургом». Це інший турнір, де «Гірник-Спорт» виграв попередній матч, тут зовсім інші емоції зараз та і суперник нам знайомий, з яким ми граємо у Кубку України два роки поспіль і ці попередні зустрічі були для нас вдалими?

- Знову таки, тут є непрості моменти не за нашої вини. Ми граємо у вівторок, 31 серпня. Нам переносять гру чемпіонату з неділі на суботу. Ну це теж, УАФ повинна дивитися та думати. Наш суперник у чемпіонаті не грає у Кубку України. Ми граємо, їдемо у Запоріжжя, а потім нам треба повертатися й їхати у Тернопіль, тому що у Волочиську немає готелів. З Тернополя до Волочиська це ще їхати 60 кілометрів. Це теж не дуже приємно все. За цим також хтось повинен дивитися і звертати увагу.

- Також і незвичний початок матчу – о 13:15…

- Так, треба ще було зробити початок матчу о десятій годині. Було б зовсім чудово.

- Як вважаєте, Клебер не зовсім вдало увійшов у гру?

- Це молодий хлопець, я вважаю, що він адаптується. Ми довго не могли його заявити. У нього є багато непоганих якостей, він добре почав в нас я бачу у ньому перспективу.

Дмитро БУЛИГА, пресслужба ФК "Гірник-Спорт".
2021