«Гірник-Спорт» не здобув очок у першому матчі «Полтавської весни»

Команда із Горішніх Плавнів провела перший матч на турнірі із господарями змагання – СК «Полтава», які виграли поєдинок із рахунком – 2:1.

Півгодини команди грали без забитих м’ячів, а потім полтавська команда реалізувала два свої моменти. Перший гол був забитий на 31-й хвилині після навісу зі стандарту. Через дев’ять хвилин знову після верхової боротьби у воротарському майданчику м’яч опинився у воротах «гірників». Обидва голи на рахунку Євгена Стрельцова.

У другому таймі на 70-й хвилині «Гірник-Спорт» відіграв один м’яч. Клебер заробив пенальті, який реалізував Сергій Романов. Надалі рахунок у матчі не змінився, тож у першому поєдинку турніру «гірники» не здобули очок.

Цим поєдинком команда Ігоря Жабченка завершила другий тренувальний збір.

Наступну гру на турнірі «Полтавська весна-2022» «Гірник-Спорт» зіграє у вівторок, 1 березня із «Вікторією» із Миколаївки. Початок цього поєдинку – о 13:00.