«Гірник-Спорт» виграв у «Металурга»!

«Гірник-Спорт» здобув другу перемогу у чемпіонаті! В Умані команда Валерія Куценка із рахунком 1:0 переграла запорізький «Металург». Переможний гол на 60-й хвилині в активі Данила Дмитрієва. Більшу частину матчу ініціативою володів «Металург», але «Гірник-Спорт» діяв організовано без грубих помилок у захисті.
Перший тайм розпочався із удару господарів у виконанні Валерія Сада, але Ярослав Проценко із перших хвилин продемонстрував надійну гру і записав собі в актив перший сейв. На 13-й хвилині Еффіонг непогано зіграв у відборі проти ветерана «Металурга» Володимира Польового, але після передачі нігерійця удар у Радона Посєвкіна не вийшов.
Поступово «Металлург» став більше часу проводити на половині поля «Гірника-Спорт» і на 37-й хвилині ледве не реалізував територіальну ініціативу: удар головою у виконанні Дениса Галати прийшовся у стійку воріт. Нарешті, перша половина завершилася ударом екс-гірника Сулеймана Сейтхалілова: м’яч летів у дев’ятку, але Ярослав Проценко дістав цей м’яч і перевів його на кутовий.

Другий тайм гості почали знову активно, але Ярослав Проценко знову грав впевнено. На 60-й хвилині атака «Гірника-Спорт» завершилася взяттям воріт «Металлурга». Інал Черткоєв довгою передачею на протилежний фланг перевів м’яч на Данила Дмитрієва, який знаходячи перед самою лінією штрафного майданчика наніс прицільний удар в кут воріт «Металурга» - 1:0. В останні тридцять хвилин оборона «Гірника-Спорт» діяла без грубих помилок, а гравці в усіх лініях діяли організовано та довели справу до перемоги. «Металург» не припиняв атак, але найбільш небезпечно було біля воріт «гірників» після виконання штрафного у виконанні Володимира Польового, але м’яч пройшов повз ворота.
Завдяки цій перемозі «Гірник-Спорт» набрав 6 очок і після трьох турів посідає третє місце у групі "Б".
Наступну гру команда із Горішніх Плавнів проведе у Кубку України. У вівторок, 15 серпня, у матчі третього попереднього етапу «Гірник-Спорт» зіграє на Сумщині із «Тростянцем». Початок поєдинку – о 15:00.
«Металург» (Запоріжжя) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 0:1. Гол: Дмитрієв, 60.
12 серпня. Умань. Стадіон «Центральний». 16:00. Чемпіонат України. 3 тур

«Металург»: Байда, Сокол, Палюх, Басов, Польовий, Крапивний, Сейтхалілов, Сад, Галата (Толок, 64), Білоцерковець, Могильний (Фальковський, 64). Запасні: Ніколаєнко, Лавута, Сніжко, Іродовський, Страдс, Куралех, Ніколишин, Корнійчук, Хуссін, Піддубний.

Головний тренер: Володимир Микитин.

«Гірник-Спорт»: Проценко, Черниш, Шептіцький, Мороз, Юрченко, Черткоєв, Орнат (Петров, 59), Дмитрієв (Гора, 83), Посєвкін (Кальчук, 83), Нижник (Жуков, 46), Еффіонг. Запасні: Веклич, Подрезан.

Головний тренер: Валерій Куценко.
Попередження: Палюх, 26, Сад, 53, Басов, 86, Сейтхалілов, 90+3 - Шептіцький, 69, Жуков, 90+2, Проценко, 90+4.