Новини

«Гірник-Спорт» припинив співпрацю із Сергієм Дірявкою

По завершенні сезону команда із Горішніх Плавнів та її головний тренер Сергій Дірявка припинили співпрацю за взаємною згодою сторін.
На посаді головного тренера «гірників» Сергій Дірявка працював із 30 січня 2023 року. За цей період під керівництвом цього фахівця «Гірник-Спорт» провів 8 матчів, у яких здобув дві перемоги, дві нічиї та чотири поразки, різниця м’ячів - 8:14.
У весняній частині чемпіонату «Гірник-Спорт» жодного разу не програв у рідних стінах і саме на своєму домашньому стадіоні заробив усі вісім очок протягом другої частини сезону. Втім, на виїзді «гірники» не набрали жодного очка та програли усі свої чотири поєдинки.
Крім Сергія Дірявки тренерський штаб «гірників» залишив його помічник - Володимир Скрипка, який приїхав до Горішніх Плавнів із Сергієм Дірявкою.
Футбольний клуб «Гірник-Спорт» вдячний Сергію Георгійовичу та Володимиру Едуардовичу за плідну роботу у клубі у дуже непростий для всієї країни час та бажає цим фахівцям успіхів та плідної праці у подальшій їхній тренерській кар’єрі.
2023