Архів новин

Новости На стадіоні спорткомплексу «Юність» встановили нове табло

Спортивне табло уявляє собою повнокольоровий світлодіодний звуковий екран висотою - 3 м та шириною – 7 м. 


Тепер під час футболу в Горішніх Плавнях на матчах «Гірника-Спорт» табло може не тільки показувати рахунок, час гри, температуру повітря але й демонструвати повтори гольових моментів та найгарячіші миттєвості попередніх поєдинків, спортивні та футбольні ролики, спонсорську рекламу та інші відеоматеріали.


Півтора дні – саме такий час був потрібен фахівцям фірми-виробника, аби змонтувати нове табло у Горішніх Плавнях. До цього працівники підприємства «Феррострой» вдосконалили конструкцію, на якій було змонтовано нове табло, а також зробили прокладку силових кабелів і оптоволоконних ліній. Саме цим лініям і буде забезпечуватися висока якість відеосигналу, а наявність звуку – це один із приємних нюансів нового придбання спорткомплексу «Юність» у Горішніх Плавнях. Зазначимо, що налагодження та підключення комунікацій здійснював IT-фахівець ФК «Гірник-Спорт» Юрій Лимар.  


«Подібне табло ми встановлювали у Вишневому Київської області, але там воно без звуку та без демонстрації зображення», - зазначив один із представників підприємства Flylights Factory, який брав участь у встановленні табло Валерій Кравченко.


2020