Новини

ГОЛОВКО: «Вважаю, що до другої ліги не повинна вилітати жодна з команд »

Головний тренер «Діназу» Олександр Головко у післяматчевому коментарі гри із «Гірником-Спорт» висловив свою думку щодо складу учасників першої ліги на наступний сезон.

- Пане Олександре, обидві команди прагнули до перемоги, вийшли два різних тайми, як Ви сприйняли нічию у Горішніх Плавнях?
- На полі було помітно, що як одна, так й інша команди хотіли сьогодні узяти три очки. Ми намагалися це зробити, але напрацювали, не реалізоували ті моменти, які в нас були. Могли реалізувати пенальті наприкінці першого тайму, забили би другий гол у роздягальню. Все б пішло по іншому, але не забили та дали супернику гандикап, яким він скористався на перших хвилинах відігравши м’яч. Потім пішла вже рівна гра і в нас було, здається, два 100-відсоткових моментів, але майстерність підвела. Будемо чекати. Ми повинні зробити якісь висновки. Є тиждень тренувань, щоб попрацювати.

- Пенальті повинен був пробивати Кіріченко? Адже саме на ньому порушили правила і він же пішов пробивати.
-Я вважаю, що все він зробив вірно. Інколи буває, що постраждалий не береться пробивати пенальті, але Кіріченко в нас бомбардир, я не міг в нього забрати можливість збільшити актив своїх забитих м’ячів

- У першому таймі у Вашій команді все йшло за планом?

- Так, але до не забитого пенальті і до травм двох ключових гравців: воротаря Максима Коржука та опорного півзахисника Андрія Соловйова. Вважаю, що ці заміни вплинули на рахунок матчу.
- Що сталося з голкіпером?
- Максим Коржук - молодий хлопець, є нерви і вони інколи зашкалюють. В нього защеміло сідничний нерв. Зробили два уколи. Думаю, що він буде готуватися до наступною зустрічі.
- Сьогодні «Діназ» заробив очко, чи втратив два? Як би там не було, мабуть Ваша команда має себе відчувати спокійніше після нічиєї у Горішніх Плавнях. Від передостаннього місця та боротьби у перехідному матчу Вас відділяють три очки…
- Ми зовсім не почуваємо себе спокійніше, бо той футбол, в який ми повинні грати, поки не демонструємо. Ми повинні грати більш солідно. Намагаємося, є багато молодих хлопців, є хлопці, які в орендах, є ветерани. Тобто в нас сплав молодості та досвіду, мені здається, що зараз ми на тому місці, яке заслуговуємо.
- Без Старенького, Оринчака у Вас була б зовсім інша команда? Бо вони лідерами…
- Можна сказати, що вони є батьками багатьом гравцям. Стовідсотків, що без цих гравців «Діназ» був би інший й команді було би важче. Богдан Оринчак прийшов до нас, став віце-капітаном, так і повинно бути. Це, насамперед, лідери і досвідчені гравці. В нас є ще Вячеслав Шевченко, який зараз відновлюється після травми. Будемо намагатися за рахунок хлопців, яким вже за тридцять, навчати молодь. Буде літня перерва. Є команди з інших ліг. В нас є чотири хлопці, які в нас на правах оренди із «Колоса» (Ковалівки). Звісно, вони б хотіли повернутися у Ковалівку, але щоб там бути, треба тут бути найкращими.
- Сергій Старенький ще пограє пару років чи для нього це останній сезон?
- Подивимось, бо він і директор клубу, і тато для наших гравців, і президент. Він дуже допомагає команді як гравець. Я так скажу, є Сергій Старенький і є клуб. Будемо намагатися, щоб він Сергій був там, де він буде потрібен.
- Він вихованець «Діназу» і символічно, що можливе завершення кар’єри Старенького відбудеться саме у його рідному клубі?
- Ми можемо його підготувати до переходу в інший клуб, якщо він побажає. «Діназ» - це дитя Сергія Старенького і він звернувся до мене про допомогу. Зараз ми великою командою, і тренерський штаб, і адміністратори, маркетологи працюють на те, щоб клуб був професійним, щоб в гравців, які закінчують школи Вишгородського району, чи Київської області не тільки були можливості поїхати до Ковалівки, а й поїхати ще до Вишгороду, де буде команда U-19, потім вони знатимуть що буде команда, можливо і УПЛ, але поки першої ліги.
- Добігає кінця сезон. Як вам група вибування? Можливо у першій лізі більше уваги до чемпіонської групи, де команди виходять до прем’єр-ліги? Але як вам боротьба у групі «Вибування». Тут також все непросто?
- Те, що тут непросто – це сто відсотків. Я кажу, якщо там буде якесь питання про розширення Ліги, я вважаю, що не повинен ніхто переходити до Другої ліги, тому що молоді хлопці і у нас, молоді хлопці є й у «Гірнику-Спорт». Ми повинні грати у першій лізі, навіть якщо опинимося на останніх місцях таблиці. Це вже питання до нашого футбольного керівництва. Хай думають.
Іванка КУТОВА, пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2023