Новини ДЮФК

Контрольна зустріч з юнаками з Дніпра

Зустріч відбулася на полі спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 ім. Л. Бугаєвської. Для «Гірника-Спорт» (2006 р.н.) цей матч дав початок підготовки до матчів дитячо-юнацької футбольної ліги України. Наша команда тут виступатиме у першій лізі цього турніру. Тренер нашої команди Сергій Пятин залучив до свого складу кілька гравців вікової категорії 2007 р.н., які також готуватимуться до ігор національного рівня.
Свої цілі були і у команди ДВУФК (м. Дніпро), яка з 13 по 25 серпня проводить у Горішніх Плавнях тренувальний збір. Матч із «Гірником-Спорт» (2006 р.н.) це вже друга зустріч наших суперників у Горішніх Плавнях. Раніше, гравці з Дніпра виграли у команди «Ворскла» (2007 р.н.) із рахунком – 3:0.
Цей поєдинок пройшов у рівній боротьбі. В обох таймах команди мали кілька моментів для взяття воріт. Двічі «гірників» рятував голкіпер Назар Дігтярьов, наприкінці першого тайму наших гостей врятувала лише поперечина, коли «Гірник-Спорт» пробивав штрафний удар. Єдиний гол у матчі було забито у другому таймі на 57-й хвилині. До речі, цей результативний удар був на рахунку Олександра Каменського – вихованця ДЮФК «Гірник-Спорт», який тепер виступає у складі команди з Дніпра. Матч так і завершився із рахунком 1:0, хоча наприкінці зустрічі від другого голу «Гірник-Спорт» врятував наш голкіпер.
Тренера команди ДЮФК «Гірник-Спорт» (2006) Сергія Пятина результат зустрічі не засмутив – головне завдання у цьому поєдинку - дати можливість пограти усім футболістам команди. «Хто буде сильнішим, на того і будемо робити ставку у іграх ДЮФЛУ», - зазначив тренер. 6 вересня команда Сергія Пятина має зіграти перший матч ДЮФЛУ. На своєму полі «Гірник-Спорт» прийматиме команду «ДЮСШ-12» (м. Дніпро).
Тренер команди ДВУФК (м. Дніпро) Андрій Пісний висловив задоволення умовами підготовки у Горішніх Плавнях. Наше місто добре йому знайоме. Свого часу він грав тут у аматорській команді «Фламінго». Команда ДВУФК готується до виступів у еліт-лізі ДЮФЛУ і першу гру тут дніпряни проведуть 5 вересня із харківським «Олімпіком».