Новини

У «Гірника-Спорт» триває підготовка до матчу із МФК «Миколаїв»

На вихідних та у першій частині тижня «гірники» проводили два тренування на день. Починаючи із середи, у футболістів почалися одноразові тренування. Нагадаємо, що через обставини, які склалися у тернопільської «Ниви», «Гірник-Спорт» не проводив календарний матч, тож тренерський штаб вирішив заповнити паузу дворазовими тренуваннями.

Нажаль, у грі із МФК «Миколаєвом» тренерський штаб не зможе розраховувати на цілу групу гравців. Так, після матчу із «ВПК-Агро» на тривалий термін вибув півзахисник Богдан Литвяк, який у першому таймі матчу отримав перелом п’ятої плеснової кістки правої ноги. Більше місяця футболісту буде потрібно на лікування, і тільки потім Богдан зможе відновлювати свою фізичну форму. Тож участь цього гравця у матчах поточного чемпіонату під великим питанням.


Не допоможуть своїй команді ще два гравці Владислав Краєв та Вячеслав Велєв, які відновлюються після хвороби. Окремо від загальної групи працювали на тренуванні Владислав Кравченко та Сергій Романов. 

Втім, вже тренуються в команді Артем Сьомка та Олег Остапенко, які не брали участь у матчі «Гірника-Спорт» із «ВПК-Агро». Готов допомогти команді у найближчому матчі і бразилець Лукас Вентура, який пропускав останній матч «гірників» через дискваліфікацію. Також, тренувався в загальній групі новачок команди – 31-річний Владислав Насібулін, який добре знайомий по виступам зі ФК «Полтава». Останнім клубом гравця був футбольний клуб «Мінськ», який виступає у вищому дивізіоні чемпіонату Білорусі.  
2021