Новини

ЖАБЧЕНКО: «Сьогодні був не наш день»


У своєму післяматчевому коментарі матчу із «Металургом» головний тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко розповідав не тільки про гру команд, але й зачепив тему переносу матчу.

- Ігорю Валентиновичу, сьогодні вийшла не дуже вдала гра для «Гірника-Спорт», було не так багато гольових моментів. У чому тут причина?

- Дуже прикро програвати, але ми будуємо нову команду. Мали два різних тайми. У першому гра взагалі не пішла, все провалили, нічого не виходило. Якщо, казати про другий тайм, то на поле вийшла зовсім інша команда. Ми почали грати у футбол. У нас нова команда, яку ми тільки ще будуємо. Молодь трохи нестабільна. Хотілось би мати лідера на футбольному полі. На жаль, зараз такої людини не має. Всі стараються, б’ються, щось у нас виходить, щось ні… Будемо рухатися далі. Набирати очки будемо в інших матчах.

- Чи не вплинуло на гру «Гірника-Спорт» перенесення матчу наступного дня, адже звістку про неможливість проведення матчу ви отримали вже, коли були на шляху до Запоріжжя?

- Ще за кілька днів до гри ми спілкувалися з керівництвом «Металурга» та просили їх одразу перенести матч до нас, але вони не погодились на нашу пропозицію. Запевняли нас, що у них все буде добре і не має приводу хвилюватися. Але 30 вересня, орки бомбили Запоріжжя і матч довелось скасувати. Я не знаю, чим там думають люди. Ми доїхали до Кам’янського і повернулися назад. Я не хочу жалітися, що ми їхали-їхали і не доїхали. На поле необхідно виходити з таким запалом, як ми це зробили у другому таймі.

ПФЛ повинно думати про команди. Щоб ми не катались туди-сюди. Такі нюанси повинні влагоджувати у ПФЛ, а не команда суперників. А ПФЛ засунуло голову у пісок і не хоче нічого бачити та робити. Саме це більш за всього дратує.

Команда суперника була гідною, вони достойні, щоб боротися за вищі місця у таблиці. А ми будемо працювати та покращувати свій результат.

- Чи згодні ви, що швидкісні прориви на правому фланзі у виконанні Дмитра Шинкаренка мали би пожвавити гру?

- Для нас кожен гравець важливий і якщо з яких ось причин він вибуває для нас це проблема. І Шинкаренко, і Сеницький та Антоній Емере - це три таких футболіста, які могли підсилити гру. Шинкаренко у матчі з «Оболонню» отримав струс мозку, а Сеницький та Емере захворіли. Маємо те що маємо. Усі футболісти, які виходять на поле повинні давати результат. Будемо до цього йти.

- Можливо, що у цьому матчі у «Гірника-Спорт» та «Металурга» відбувалася боротьба за середину таблиці?

- У запасі ми маємо, ще два не зіграні матчі. Якщо в них наберемо очки, вони можуть покращити наше становище. Якщо, хлопці будуть грати, як сьогодні у другому таймі, то у нас все буде добре.

- Під час повітряної тривоги, яка тривала півтори години, ви мали тривалу розмову з футболістами?

- Так, майже дві години була тривога, ми мали час поспілкуватись. Розібрали свої помилки у першому таймі. Хлопці молодці старались. Звісно хотілось би забити, кілька моментів ми мали. Сьогодні був не наш день.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2022