Рік завершили перемогою! «Олімпік» - «Гірник-Спорт» - 0:1

У Чернігові в останньому матчі року «Гірник-Спорт» здобув восьму перемогу у чемпіонаті. У матчі 20-го туру команда із Горішніх Плавнів зустрілася із донецьким «Олімпіком», який саме на Чернігівщині проводить свої домашні поєдинки.

«Олімпік» - «Гірник-Спорт» - 0:1. Гол: Кравчук Юрій, 60.

«Гірник-Спорт» прибув на гру із бажанням взяти реванш за гру першого кола, у якій саме «Олімпік» переміг із рахунком - 2:0. З перших хвилин матчу другого кола команда із Горішніх Плавнів грала активніше та постійно була націлена на ворота суперника. «Гірники» створили багато небезпечних моментів. Найнебезпечнішим був момент на 37-й хвилині, коли Єгор Твердохліб влучив у поперечину воріт «Олімпіка». Але забитих м’ячі у першому таймі не було.

Після перерви «Гірник-Спорт» продовжив тиснути на суперника. На початку другого тайму гості багато часу провели біля штрафного майданчику «Олімпіка». На п’ятдесятій хвилині була масована атака “Гірника-Спорт”, після якої м’яч ледве не опинився у воротах «Олімпіка».

Але через десять хвилин «Гірник-Спорт» досяг свого і відкрив рахунок. Сергій Романов виконав подачу, після якої вдало на підборі зіграв центральний захисник “Гірника-Спорт” Юрій Кравчук. Удар капітана “гірників” був бездоганним. «Олімпіку» цього дня мало що вдавалося у атаці, тож гра завершилася перемогою “Гірника-Спорт”. Команда з Горішніх Плавнів оформила восьму перемогу у чемпіонаті та перемістилася на п’яте місце у турнірній таблиці, але на момент завершення матчу свої поєдинки не провели сусіди «гірників» по таблиці. «Прикарпаття» сьогодні гратиме у гостях із «Волинню», а «Нива» завтра прийматиме «Кремінь».

На мажорній ноті «Гірник-Спорт» йде у відпустку. Наступний матч «Гірник-Спорт» проведе наступного року. 19 березня 2022 року у матчі 21-го туру у гостях «гірники» зіграють із «Кременем».