Товариський матч у воєнний час. «Гірник-Спорт» та «Кремінь» зіграли у Горішніх Плавнях

Ці команди-сусіди мали зіграти між собою у березні у першій офіційній грі другої частини чемпіонату України у Першій лізі. Але добре знайомим суперникам не судилося зустрітися та продовжити виступи у чемпіонаті, який був припинений через військові дії в Україні через російську агресію.

Але все ж таки «Гірник-Спорт» та «Кремінь» вийшли на поле один проти одного. Звісно, що склади команд були зовсім не схожі на ті, якими команди ще до війни проводили контрольні матчі. Особливо багато молодих гравців власної школи було у складі «Гірника-Спорт». Разом з кількома гравцями основної команди тут діяли вихованці «Гірника-Спорт-2», а також гравці команди юних «гірників» U-17. До речі, один із таких гравців і забив єдиний м’яч у складі «гірників». Автором голу у «Гірника-Спорт» був Михайло Шептицький (гравець 2006 року народження), який зрівняв рахунок на 13-й хвилині матчу.

Ще у матчі були три забиті м’ячі, які були на рахунку гостей. На 4-й хвилині «Кремінь» відкрив рахунок, а до перерви гості вдруге вийшли вперед, коли на 27-й хвилині швидко розіграли штрафний удар. Ще один забитий м’яч вдався команді з Кременчука вдався у другому таймі на 53-й хвилині. За рахунку 1:3 «Гірник-Спорт» мав два непогані шанси зрівняти рахунок, але у обох гольових моментах м’яч влучав у стійку воріт. У підсумку перемога «Кременя» із рахунком – 3:1.