Новини

Вітаємо Валерія Куценка із днем народження!

Від щирого серця вітаємо з днем народження головного тренера команди «Гірник-Спорт» Валерія Куценка, якому сьогодні виповнилося 37 років.

Валерій Куценко очолив «Гірник-Спорт» із початку поточного сезону. Для цього молодого фахівця це дебют на посту головного тренера із командою Першої ліги. Сьогоднішній іменинник має яскраву та насичену ігрову кар’єру. У професіональному футболі за українські команди провів 279 ігор та забив 44 голи. Більше ста матчів Валерій Куценко провів за «Оболонь», в яких забив більше двох десятків м’ячів. Також нинішній головний тренер «Гірника-Спорт» виступав за «Кривбас», «Ворсклу», «Чорноморець» та «Миколаїв». Зараз Валерій Куценко продовжує підтримувати ігрову форму та грає у турнірах на аматорському рівні. До приходу у «Гірник-Спорт» Валерій Куценко має досвід роботи головним тренером у ФК «Суми» та входив до тренерського штабу ФК «Кремінь».

У «Гірнику-Спорт» Валерій Куценко разом зі своїми помічниками зібрали колектив, складений переважно із молодих гравців, з якими одразу вдалося знайти спільну мову та підхід. Зараз тренери та гравці під керівництвом Валерія Куценка намагатимуться досягати успіхів та гідно захищати честь команди із Горішніх Плавнів.

У молодого колективу «Гірника-Спорт» вже є перші здобутки: виграні поєдинки у Кубку України та чемпіонаті України першої ліги. Втім, тренерський штаб під керівництвом Валерія Куценка продовжує роботу над створенням боєздатного колективу, який буде ставити максимальні завдання та своєю грою приносити задоволення вболівальникам.

Бажаємо Валерію Вікторовичу невичерпної енергії, здоров’я, успіхів в досягненні поставлених цілей, сімейного щастя і благополуччя.

З днем народження!
2023