"Гірник-Спорт" виграв у "Кременя-2"

Команда з Горішніх Плавнів провела перший поєдинок під час зимової підготовки до другої частини чемпіонату.

Гра відбулася у Горішніх Плавнях на стадіоні "Гірник" у рамках дебютного поєдинку турніру "Кубок Віктора Пожечевського". У цій грі "Гірник-Спорт" здолав "Кремінь-2" із рахунком - 5:1 (перший тайм - 3:0). Голи у склади "гірників" забили Паламар, Сьомка, Росляков, Понєдєльнік та гравець що перебуває на перегляді. Відзначимо, що до перерви Яворський влучив у поперечину, а у другому таймі непогані можливості відзначитися були у Федорова та Громенка.

"Гірник-Спорт":

ГНП (Жмурко, 30, Клімов, 60), Шинкаренко (Черниш, 46), Никитюк, Кравчук (к) (ГНП, 65), ГНП, Паламар (ГНП, 56), Понєдєльнік (Якубовський, 56), Сьомка (Федоров, 46), ГНП, Росляков (Громенко, 46), Яворський (ГНП, 46).

Протягом поєдинку тренери "гірників" переглянули группу потенційних новачків, серед яких були і легіонери, а також гравець "Гірника-Спорт-2" Павло Якубовський, який вийшов у другому таймі і забив гол, але у цьому моменті арбітр зафіксував положення поза грою.

Наступнй поєдинок "Гірник-Спорт" проведе 4 лютого. Це буде домашній поєдинок "гірників" із запорізьким "Металургом".

Про місце та час проведення буде повідомлено пізніше.