Головне про матч «Гірник-Спорт» – «Ужгород» 0:0

У матчі 10-го туру у Горішніх Плавнях «Гірник-Спорт» у чемпіонаті України Першої ліги провів домашню гру проти «Ужгород».

«Гірник-Спорт»: 23. Кліщук, 14. Шинкаренко, 24. Цвіренко, 5. Кравчук (к), 3. Чуєв, 8. Мильченко (6. Кулаковський, 14, 9. Романов, 81), 10. Паламар, 77. Яворський, 22. Твердохліб (17. Кожевніков, 65), 11. Понєдєльнік, 21. Клебер (7. Сьомка, 70).

Запасні: 25. Жмурко, 26. Клімов, 15. Черниш, 20. Посєвкін, 4. Никитюк, 19. Сафіханов, 16. Ямполь.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

«Ужгород»: 25. Готра, 21. Савошко, 3. Допілка (к), 69. Сартіна, 27. Чушенко, 4. Аксьонов, 8. Дуран (99. Хомченко, 56), 7. Ряшко, 77. Машталір (13. Федак, 81), 20. Пиняшко (11. Мердєєв, 87), 9. Гайдучик (6. Вискребенцев, 90+4).

Запасні: 12. Славік, 1. Ющишин, 13. Федак, 10. Тищук, 19. Ференцик.

Попередження: Чушенко, 61, Аксьонов, 74.

Арбітр – Олександр Сахно (Київ).

Асистенти: Сергій Соботюк (Житомир), Віктор Аврамчук (Київ).

Четвертий арбітр – Олександр Садовий (Кременчук).

Спостерігач арбітражу – Геннадій Бич (Київ).

Для «Гірника-Спорт» та «Ужгорода» це була перша зустріч у їхній історії взаємовідносин. Обидві команди знаходяться у нижній частині таблиці, очки у цій зустрічі вкрай необхідні були обом клубам. Вже на 14-й хвилині у «Гірника-Спорт» сталася вимушена заміна – через травму поле покинув Артем Мильченко, якого замінив Артем Кулаковський.

Потім після атак гостей ворота Кліщука турбували Дуран та Аксьонов, але ближче до перерви к успіху були господарі поля. На 21-й хвилині Яворський не зумів замкнути передачу партнера, на 25-й хвилині він же атакував ворота «Ужгорода» зі штрафного удару. Потім Паламар пробивав по воротам, але неточно.

Мав шанс відзначитися і Артем Кулаковський. Наприкінці першого тайму Готра із труднощами відбив його удар після невеличкого рикошету.

Другий тайм почався із обміну небезпечними моментами. Ворота господарів атакував Пиняшко, у «Гірника-Спорт» небезпека виникала після ударів Чуєва та Паламара. До кінця зустрічі більш активним у атаці був «Гірник-Спорт», але це був не день команди з Горішніх Плавнів – м’яч не йшов у ворота суперників.

Останній шанс у «Гірника-Спорт» був після зі стандарту на останніх хвилинах, але після навісу у штрафний майданчик, Кравчук не влучив у ворота. Нічия – 0:0, якій більш раділи все ж таки гості.

Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у неділю, 3 жовтня. Це буде гра 11-го туру чемпіонату України у Першій лізі, яка відбудеться у Івано-Франківську. Наша команда гратиме із «Прикарпаття». Початок – о 15:30.