Новини

Футбольне свято на призи ФК «Гірник-Спорт»

У Горішніх Плавнях відбувся дитячий футбольний турнір на призи ФК «Гірник-Спорт» серед команд вікової категорії U-6. В змаганні взяли участь шість команд: «Ягуар» (м. Кременчук), «Молодь» (м. Полтава), «Golden Eagle» (м. Полтава), ДЮСШ «Чайка» (м. Черкаси), «Гірник-Спорт» та «Гірник-Спорт-2» (м. Горішні Плавні). Цікаво, що друга команда «Гірника-Спорт» була складена виключно із дівчат, які сміливо діяли проти хлопців.

І за хлопців і за дівчат Гірника-Спорт активно вболівали їхні батьки.

Один із найбільш емоційних та найзапекліших поєдинків провели юні вихованці «Гірника-Спорт» із гостями полтавської команди «Golden Eagle». Юні «гірники» повели у рахунку 2:0. Потім полтавські «орли» наздогнали «гірників» - 2:2. І все ж таки господарі забили третій гол. А ще був незабитий пенальті у ворота полтавської команди. Відзначимо у цій грі надійні дії голкіпера «Гірника-Спорт» Макара Корабльова.

Дитячі футбольні турніри - це випробування не тільки для учасників, але й для їхніх батьків, які увесь турнір емоційно підтримували своїх дітей.
Переможців на турнірі не було. Усі команди отримали кубки, а їхнім гравцям та гравчиням вручили пам’ятні медалі. Подібні турніри будуть традиційними запевнив старший тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Володимир Корольков. Найближчий з них відбудеться у Горішніх Плавнях 25 грудня.
2021