«Гірник-Спорт» зіграв із «Інгульцем» і завершив другий тренувальний збір

«Гірник-Спорт» провів третій контрольний матч, в якому на виїзді зустрівся із «Інгульцем». Суперник активно провів дебют зустрічі і к 23-й хвилині вів у рахунку – 3:0. Наприкінці першої половини гри господарі поля зуміли ще раз відзначитися у матчі – 4:0. За такого рахунку команди пішли на перерву.

У другій половині матчу в складах обох команд відбулося багато замін. На 60-й хвилині матчу Гірник-Спорт ледве не скоротив рахунок. Спочатку м'яч влучив у стійку воріт, а потім воротар «Інгульця» виконав неймовірний сейв.

На 72-й хвилині поєдинку «Гірник-Спорт» забив м’яч, але його було не зараховано через офсайд. До кінця гри «Інгулець» ще двічі засмутив «Гірник-Спорт»: на 78-й та на 90-й хвилинах.

У складі «гірників» у воротах діяли три голкіпери, один з яких Станіслав Козлов, який увійшов у гру після перерви, зумів у відведений йому час залишити свої ворота «сухими».

Матч, який завершився з невтішним для "Гірника-Спорт" рахунком, був корисним з точки зору інформації для тренерського штабу Валерія Куценка. Тепер усі футболісти, які перебувають на зборах «Гірника-Спорт» отримали два вихідних, після чого команда продовжить підготовку до нового сезону.