Новини

Данило Дмитрієв – у збірній 3-го туру!

Після дебютного голу у Першій лізі 20-річний гравець «Гірника-Спорт» вперше потрапив до символічної збірної туру за версією порталу Sport Arena.
Нагадаємо, що Данило Дмитрієв став автором переможного голу у виїзному матчі 3-го туру проти запорізького «Металурга». Цей успіх не обминули своєю увагою експерти Sport Arena та пояснили свій вибір наступним чином:
«Гірник-Спорт» був і залишається одним із наймолодших за середнім віком гравців (наразі третє місце в Групі Б). Після появи нового головного тренера склад команди ще раз обновився. На етапі становлення кожне очко для «Гірника-Спорт» – на вагу золота. Ось чому гол Дмитрієва – одного з активних учасників матчу з запорізьким «Металургом» – має таке значення.

В матчі, в якому номінальні господарі мали відчутну перевагу й могли забивати, Данило відважився на рейд із ударом у площину воріт, який не без долі везіння став результативним».
Найближчим часом чекайте на офіційному сайті "Гірника-Спорт" інтерв'ю із Данилом Дмитрієвим.
НА ФОТО: Данило ДМИТРІЄВ (ліворуч) відпасовує м'яч своєму товаришу по команді Єгору ПЕТРОВУ та чекає у найближчий час і на його появлення у символічній збірній туру.

2023