Новини

Кубок Олександра Бідника здобула команда 1986 р.н.

У Горішніх Плавнях вже в восьме відбувся турнір вихованців тренера дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» Олександра Бідника. Участь у змаганні брали п’ять команд - 1980, 1986, 1990, 1999 та об’єднана команда 1995 та 2005 років народження.

Вихованці тренера дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» Олександра Бідника традиційно на початку року зібралися на турнір, присвячений своєму наставнику. Він проходив вже в восьме і зібрав чотири десятки учасників, які склали п’ять команд. Така кількість колективів зібралася на цьому турнірі вперше.

До п’ятої за ліком команди на турнірі потрапили випускники ДЮФК «Гірник-Спорт» 1999 року народження. Наймолодшими учасниками турніру були гравці вікової категорії 2005 року народження. Вони виступали у об’єднанній команді разом із гравцями вікової категорії 1995 року народження. Протягом турніру ця команда демонструвала непогану гру і зуміла посісти призове третє місце.

Друге місце на турнірі посіла команда-дебютант, у складі якої були гравці вікової категорії 1999 року народження. Молодим гравцям було непросто грати майже з усіма суперниками старших вікових категорій. Серед них найкращий результат показала команда 1986 року народження, в якої на турнірі перше місце. Ця команда виграла половину проведених турнірів, тобто вчетверте здобула кубок свого тренера, який отримав капітан команди Олександр Лапочкін. У складі команди переможців вікової категорії 1986 року народження грав син та вихованець Олександра Бідника - Андрій.
Олександр Бідник, який уважно спостерігав за усіма матчами турніру, після заверешення ігор привітав усіх своїх вихованців, вручив кубок переможцям та подякував командам за участь.

Учасники турніру та Олександр Бідник домовилися знову зустрітися на турнірі за рік зі сподіваннями, що наступні матчі пройдуть вже у мирний для нашої країни час.
2023