Новини

«У ресторані на повітрі з видом на море!»

Футболіст «Гірник-Спорту» Денис Черниш зробив пропозицію своїй коханій Катерині. До цього важливого кроку в житті півзахисник «гірників» готувався заздалегідь й зробив пропозицію на узбережжі Червоного моря.

- Денисе, як ти познайомився з Катериною?

- Ми познайомилися ще у шкільні роки. Зустрічатися почали ще в 11 класі. Позустрічалися п’ять з половиною років, багато з цього часу на відстані - так і перевірилися наші відносини.- Чим захоплюється твоя кохана?

- У вільний від роботи час, Катя ходить на фітнес та багато часу приділяє тваринам. Біля дому доглядає та годує собак та котів. У нас навіть вдома живе кріль Лола (Лоліта).

Криль Лола.


- Чи відчуваєш її підтримку на домашніх та виїзних матчах? Можливо у вас є спільний ритуал у день гри?

- Раніше вона футболом не дуже цікавилися, але зараз кожен матч «Гірник-Спорту» дивиться та вболіває. Особливих ритуалів немає, але у день матчу зранку обов’язково зідзвонюємося.- Денисе, яка твоя улюблена страва, яку готує Катя? Чим вона тебе балує?

- Насправді кулінарія - це її козир. Одні з найулюбленіших страв - паста з червоною рибою та сирники.

- Ти завчасно готувався до пропозиції? Де вирішив зробити цей незабутній момент?

- Готувався заздалегідь. Ми полетіли на відпочинок до Єгипту. Я замовив ресторан на повітрі з краєвидом на Червоне море. Ми вечеряли, а потім - одне коліно, обручка, пропозиція руки й серця.


- Говорять, що футбольне міжсезоння – час футбольних весіль. Ви вже визначилися з датою та місцем проведення?

- Так, весілля звісно буде у відпустці. У яку пору року та коли саме ми ще не вирішили.

Іванка Кутова, пресслужба ФК "Гірник-Спорт".
2021