Гірник-Спорт-2 - ФК "Кременчук". 5:3. MatchDay

Сьогодні, 9 серпня, на стадіоні спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 імені Л.Бугаєвської пройде матч чемпіонату Кременчуцького району під егідою ГО "АФК". Початок матчу - 0 18:30. Про події поєдинку у наступній публікації.

"Гірник-Спорт-2" - ФК "Кременчук" - 5:3
9 серпня. Чемпіонат Кременчуцького району ГО "АФК". м. Горішні Плавні. 18:30

ПОДІЇ МАТЧУ:
90+1 ГОЛ. 5:3. 10-й номер Кременчука дальнім пострілом влучив у дев'ятку
83 хв. - заміна у Гірник-Спорт-2: Вороп замість Якубовського
82 хв. - заміна у Гірник-Спорт-2 Хатьонка замість Ваніна
78 хв. - попередження отримав гравець Кременчука
77 хв. - Бессонов мав збільшувати рахунок, але не вдалося пробив. М'яч пішов повз ворота
76 хв. - Скорик взяв м'яч після удару у нижній кут воріт
73 хв. - Бессонов атакував ворота суперника, але удар вийшов вище воріт
72 хв. - ГОЛ! 5:2. Ванін відзначився результативним ударом
69 хв. - заміна у Гірника-Спорт замість Чернецького вийшов Лисенко
67 хв. - Сейв голкіпера Кременчука після удару Шептицького врятував гостей від ще одного голу
54 хв. - заміна у Кременчука
52 хв. - ГОЛ. 4:2. 21-й номер Кременчука скоротив рахунок
51 хв. - ГОЛ! 4:1. Шептицький збільшив рахунок
50 хв. - Буланша замість Катламея
48 хв. - Бессонову не вдалося замкнути подачу партнера
47 хв. - каркас воріт врятував Гірник-Спорт-2
Другий тайм

ПЕРЕРВА
45 хв. - ГОЛ! 3:1. Ванін відібрав м'яч біля штрафної суперника, потім Чернецький відкотив м'яч на Якубовського, який і збільшив рахунок
42 хв. - ГОЛ! 2:1. Чернецький вивів Гірник-Спорт-2 вперед!
41 хв. - помилка на правому фланзі Гірник-Спорт-2 оборони ледве не призвела до голу
36 хв. - після розіграшу штрафного від Кременчука м'яч влучив у стінку
35 хв. - попередження отримав Твердохліб
35 хв. - небезпечна атака Кременчука, але удар був повз ворота
33 хв. - після розіграшу кутового Гірник-Спорт-2 мав шанс вийти вперед, але рахунок не змінився
31 хв. - Гірник-Спорт-2 завершив атаку небезпечним ударом, але вище воріт
29 хв. - Гірник-Спорт-2 невдало розіграв штрафний удар
27 хв. - Гірник-Спорт-2 відправив м'яч у сітку воріт суперника, але арбітр зафіксував офсайд
26 хв. - Кременчук ледве не змінив рахунок після помилки захисту Гірника-Спорт-2
23 хв. - ГОЛ! 1:1. Якубовський зрівняв рахунок
22 хв. - заміна у Гірник-Спорт-2: замість Латинцева вийшов Макаренко
19 хв. - Гірник-Спорт-2 провів атаку відповідь, після якої ледве не зрівняв рахунок
19 хв. - Гол. 0:1. Після удару зі штрафного рахунок у Кременчука відкрив N 21
16 хв. - Кременчук розіграв стандарт, після якого ледве не відкрив рахунок
14 хв. - знову атака Кременчука але м'яч після удару влучив у захисника господарів
14 хв. - Лактіонов намагався ефектним ударом головою після кутового влучити у ворота, але неточно
12 хв. - дуже небезпечний удар від 23-го номера Кременчука - вище воріт
10 хв. - Якубовський намагався завершити атаку ударом головою, але спроба була невдалою
6 хв. - небезпечний удар від Кременчука, Скорик взяв цей м'яч
4 хв. - атака Кременчука, але гострого моменту гостям створити не вдалося
2 хв. - Ванін Мчав до воріт, його удар заблокували