Новини

«Гірник-Спорт» зіграв унічию із «Олександрією-2»

Команда із Горішніх Плавнів провела перший контрольний матч під час підготовки до нового сезону.
«Гірник-Спорт» - «Олександрія-2» - 1:1. Голи: Річмонд, 2 (1:0), Принс, 85 автогол (1:1).

За згодою обох сторін цей матч пройшов за регламентом три тайми по тридцять хвилин. Матч розпочався із швидкого голу, який вдався «гірникам» завдяки наполегливості Артема Нижника, який впевнено зіграв у відборі, забрав м’яч у захисника суперників, а потім віддав передачу на Річмонда, який з близької відстані відкрив рахунок – 1:0.

Гості не приховували своє бажання швидко відігратися: в одному епізодів господарів врятувала стійка воріт, а коли у другій тридцятихвилинці відбулися заміни у складі «гірників», команду врятував голкіпер, який зараз знаходиться на перегляді у «Гірнику-Спорт» - Павло Лазаренко. Якимось дивом він виконав сейв і рахунок у матчі не змінився. Втім, гравцям із Олександрії все ж таки вдалося зрівняти рахунок наприкінці зустрічі. Андрію Романенку не вдалося зупинити суперника він увійшов у штрафний майданчик, виконав простріл, після якого м’яч влучив у Принса і опинився у сітці воріт – 1:1.

«Гірник-Спорт» на заключних хвилинах поєдинку втратив перемогу у першому контрольному матчі, але рахунок матчу, як-то кажуть, по грі.

Свій наступний контрольний матч «Гірник-Спорт» зіграє із «Кременем». Ця гра також відбудеться на запасному полі спорткомплексу «Юність», у неділю, 30 червня.
2024