Новини

Богдан Чуєв у символічній збірній 22-го туру!

Потрапляння Богдана Чуєва у символічну збірну 22-го туру – це перше визнання експертів представника нової команди «Гірника-Спорт», яка була створена під час перерви у чемпіонаті. Ось як охарактеризували дії Богдана експерти Sport Arena: 

«Агробізнес на своєму полі збирався переривати «нічийний синдром», господарі навіть вели в рахунку, проте на вольових якостях і за рахунок високої дисципліни гри підопічні Жабченка зуміли досягти сенсаційного результату. Виїзна нічия з учасником півфіналу Кубка України, переможцем Шахтаря та одним із фаворитів Першої ліги стала можлива завдяки цим компонентам. Відзначаємо молодого Чуєва: він здорово читав гру, страхував партнерів, починав атаки першим пасом. Молодий талант зіграв у цілому надійно – віддаємо належне тренерському штабу Гірника-Спорт, який зумів на короткий термін повністю оновити таку важливу ланку, як оборона».

Додамо, що Богдан Чуєв – єдиний гравець «Гірника-Спорт», який у всіх шістьох матчах команди цього року виходив зі стартового складу і відіграв без замін. 


СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 22-ГО ТУРУ ЗА ВЕРСІЄЮ SPORT ARENA


ВОРОТАР: Денис ШЕЛІХОВ («ВПК-Агро»)


ЗАХИСНИКИ: Ігор СОЛДАТ («Верес»), Костянтин ПІКУЛЬ («Альянс»), Богдан ЧУЄВ («ГІРНИК-СПОРТ»).


ПІВЗАХИСНИКИ: центральний – Денис ПІДРУЧНИЙ («Авангард»), правий – Володимир ОДАРЮК (МФК «Миколаїв»), атакувальні півзахисники – Руслан ПАЛАМАР (МФК «Миколаїв»), Сергій ПАНАСЕНКО («Верес»), лівий – Владислав ШАРАЙ («Альянс»).


НАПАДНИКИ: Денис ГАЛАТА («Кремінь»), Сергій КРАВЧЕНКО (МФК «Миколаїв»).


ГЕРОЙ ТУРУ – ВЛАДИСЛАВ ШАРАЙ («АЛЬЯНС»).


ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ТУРУ – Ілля БЛИЗНЮК (МФК «Миколаїв»).


НАЙКРАЩИЙ МОЛОДИЙ ГРАВЕЦЬ ТУРУ – Денис ГАЛАТА («Кремінь»).


ДЖОКЕР ТУРУ – Микита ДУДКА («Кремінь»).


До збірної туру потрапили представники МФК «Миколаїв» - три гравця, «Вереса», «Альянса» - по два, «Гірника-Спорт», «Кременя», «ВПК-Агро», «Авангарда», - по одному.

2021