«Гірник-Спорт-2» виграв у «Темпа» із Градизька!

У матчі 14-го туру «Гірник-Спорт-2» перервав без виграшну домашню серію, яка тривала більше місяця. Друга команда «гірників» переграла «Темп» із Градизька із рахунком – 4:0.

«Гірник-Спорт-2» - «Темп» - 4:0. Голи: Новіков Андрій, 11 (1:0), Прутян Роман, 69 (2:0), Бессонов Артем, 77 (3:0), Корольков Володимир, 87 (4:0).
1 серпня 2021 року. Горішні Плавні. Стадіон спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 ім. Л. Бугаєвської.

Арбітр – Олександр Садовий (Кременчук). Асистенти – Данило Руденко (Кременчук), Роман Свистун (Горішні Плавні). Спостерігач арбітражу – Володимир Наричник.

У першому таймі господарям вдався швидкий гол. Після подачі зі штрафного рахунок у матчі відкрив капітан «Гірника-Спорт-2» Андрій Новіков – 1:0. Відзначимо у цьому епізоді подачу Максима Шептицького та скидку головою від Дмитра Твердохліба.

Далі господарі намагалися надійно діяти у обороні, але й не забували про атаку. Перед перервою з боку команди з Горішніх Плавнів було кілька небезпечних ударів, але м’яч не летів у ціль.

У другому таймі ініціатива була на боці «Гірника-Спорт-2». Свою перевагу господарям вдалося втілити у голи. На 69-й хвилині Роман Прутян зробив справжній слалом, коли обіграв кількох гравців, воротаря суперників, а потім витримав паузу та влучив у дев’ятку воріт «Темпа» – 2:0.

На 77-й хвилині після передачі Максима Шептицького Артем Бессонов завершив зусилля
партнерів і збільшив рахунок у матчі до 3:0. На 87-й хвилині Володимир Корольков після швидкого розіграшу штрафного встановив остаточний рахунок – 4:0.

Успіхом у матчі із «Темпом» «Гірник-Спорт-2» перервав серію домашніх матчів, у яких не відчував смак перемог. Вона тривала протягом місяця. Востаннє друга команда «гірників» перемагала 28 червня СК «Геологію» із рахунком – 7:0. Після цього «Гірник-Спорт» виграв лише у одній виїзній грі із «Семенівкою» (3:1) 3 липня. І ось нарешті, молода команда з Горішніх Плавнів знову перемогла та ще із великим рахунком!

Наступну гру «Гірник-Спорт-2» проведе у суботу, 7 серпня, у рамках Кубка Полтавської області з футболу. Це буде кубковий матч-відповідь із «Великою Багачкою». Цей поєдинок пройде на полі суперника. У першій зустрічі у Горішніх Плавнях «Гірник-Спорт-2» здобув перемогу із рахунком – 2:1.

Фото Дмитра БУЛИГИ (пресслужба ФК "Гірник-Спорт").