Новини ДЮФК

Вдалий старт юнаків «Гірника-Спорт» у ДЮФЛУ

Богдан Дубровін. Голи та інтерв'ю після перемоги.

Команди «Гірника-Спорт» U-15 та U-17 стартували у другій групі першої ліги чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України. Наші юнацькі команди здобули очки у виїзній грі проти «ДЮСШ ім. Горпинка».

U-17. «ДЮСШ ім. Горпинка» (Полтава) - «Гірник-Спорт» - 1:1. Голи: Голубничий Максим, 52 (1:0), Павлій Максим, 63, автогол (1:1).

«ДЮСШ ім. Горпинка»: 1. Тимошенко Гліб (к), 2. Луб’янський Данило (14. Тихенко Денис, 80), 3. Козак Юрій, 4. Жадан Ілля (16. Маценко Тимофій, 86), 5. Хорошун Артем (13. Жидко Артем, 59), 6. Письмак Сергій (18. Савенко Євгеній, 71), 7. Костенко Андрій, 8. Павлій Максим, 9. Лебедик Єгор (17. Бакало Андрій, 63), 10. Прокопенко Ростислав (19. Збагольський Анатолій, 73), 11. Голубничий Максим (15. Зиняр Гліб, 59).

Запасні: 12. Уманець Олександр.

Тренер – Калюжний О.

«Гірник-Спорт»: 1. Слюсар Мирослав, 6. Работін Ілля (4. Тертишний Даміан, 58), 2. Лисенко Віталій, 20. Макаренко Микита, 5. Сєріков Дмитро, 17. Белошицький Олександр (19. Сорочан Ярослав, 58), 11. Діденко Кирило, 9. Радько Денис (15. Латинцев Антон, 41), 8. Олексенко Максим (10. Левченко Андрій, 69), 14. Буланша Ігор (к) (Ванін Максим, 41), 18. Шептицький Михайло.

Запасні: 12. Козлов Станіслав.

Тренер – Олександр Бідник.

Дуже непросто було команді Олександра Бідника у цьому поєдинку. Господарі більше володіли м’ячем та багато атакували, але й «гірники» до останнього боролися у захисті. На початку другого тайму полтавська команда скористалася помилкою гравців «Гірника-Спорт» і відкрила рахунок.

Господарі провели ще кілька атак, але вдача у цей день була на боці гравців «Гірника-Спорт», які виявили характер і провели гольову атаку. Микита Макаренко виконував з лівого флангу подачу у штрафний майданчик, яку невдало для господарів поля - у свої ворота – замкнув гравець «ДЮСШ ім.. Горпинка». Гра завершилася бойовою нічиєю.

U-15. «ДЮСШ ім. Горпинка» (Полтава) – «Гірник-Спорт» - 0:2. Голи: Дубровін Богдан, 36 (0:1), Дубровін Богдан, 56 з пенальті.

«ДЮСШ ім. Горпинка»: 1. Горський Микита, 18. Ботвина Марко (к), 2. Вусак Микита, 5. Коршун Максим (12. Сахно Данило, 49), 4. Пічка Тимур (20. Пашкін Богдан, 65), 6. Шкляр Михайло (14. Богуш Вадим, 36), 7. Нестеренко Максим (16. Оружов Турал, 36, 19. Посисаєв Борис, 48), 8. Стешенко Ян (17. Миць Мирослав, 58), 9. Сірик Богдан, 10. Котелевський Богдан, 11 Трусов Савелій.

Запасні: 13.Бабанський Ілля.

Тренер – Марченко К.

«Гірник-Спорт»: 12. Дігтярьов Назар, 14. Макаренко Дмитро, 22. Пекарчук Михайло, 65. Булига Веніамін (к), 18. Шуров Дмитро (10. Лінченко Данило, 66), 17. Костина Вадим, 9. Конох Андрій, 70. Дубровін Богдан, 33. Носенко Ілля (28. Копил Кирило, 70), 55. Гребенюк Денис, 11. Мойсейчиков Віктор (8. Лехан Костянтин, 36).

Запасні: 5. Яковенко Олександр, 4. Шишка Руслан, 1. Гусаров Єгор, 23. Литовченко Максим.

Тренер – Сергій Коннов.

Цей матч проходив за іншим сценарієм ніж попередній матч старших за віком команд. «Гірник-Спорт» одразу захопив ініціативу і більшу частину першого тайму провів на половині поля гостей. Втім до перерви рахунок не змінився. На початку другого тайму Богдан Дубровін міцним ударом відкрив рахунок. Потім після помилки захисників команди із Горішніх Плавнів господарі ледве не зрівняли рахунок: після удару гравця «ДЮСШ ім. Горпинка» м’яч влучив у стійку воріт.

Надалі «Гірник-Спорт» знову захопив ініціативу і втілив її у забитий м’яч. Лівий захисник «Гірника-Спорт» Дмитро Шуров заробив одинадцятиметровий, який впевнено реалізував Богдан Дубровін. «Гірник-Спорт» мав забивати ще як мінімум два м’ячі, але рахунок до кінці гри не змінився.

Виїзд наших юнацьких команд у Полтаву виявився вдалим і три очки, зароблені на виїзді нададуть впевненості нашим гравцям.

Наступні матчі наших юнацьких команд пройдуть у суботу, 11 вересня. У 2-му турі чемпіонату ДЮФЛУ «Гірник-Спорт» гратиме вдома проти команди «Арена» (Харків).