Новини

Перед грою із лідером - "Гірник-Спорт" зробив фотосесію

Після першого офіційного матчу цього року та отриманних після нього вихідних гравці «Гірника-Спорт» знову одягли ігрову форму. Але зараз вони вийшли не на поле, а під об’єктив фотоапарату. Тут вказівки отримували не від тренера, а від фотографа Дмитра Купцова, який керував процесом. Він головна людина на фотосесії і останні роки незмінний фотограф іміджевих світлин «Гірника-Спорт». Дмитро - людина футбольна, аби бути в темі на зйомку він також прийшов у футбольній формі. 

2021-го року «Гірник-Спорт» суттєво оновив склад. До команди прийшло вісімнадцять новачків, тож зробити світлини - необхідна справа, аби усіх нових гравців вболівальники знали в обличчя. Зовсім скоро фотографії футболістів з’являться не тільки на офіційному сайті, а й на афішах до матчів по всьому місту. Фотосесія - це досить звична справа для футболіста.

Остання і можливо найретельніша частина зйомок відбулася під час спільної фотографії. Зовсім скоро вона вже буде історією. І саме на ній відображена команда футбольного клубу «Гірник-Спорт» зразку другої частини сезону 2020/2021.

Нагадаємо, що свій наступний матч "Гірник-Спорт" проведе у п'ятницю, 19 березня. Гра із лідером чемпіонату України у першій лізі відбудеться у Кременчуці на стадіоні "Кремінь-Арена" імені Олега Бабаєва. Початок гри - о 14:00.

ТОП-СПОРТ

2021