Новини

«Гірник-Спорт» (U-9) – переможець турніру Junior Energy Cup

Вихованці ДЮФК «Гірник-Спорт» (U-9) стали переможцями турніру Junior Energy Cup, який проводився у Кременчуці серед команд вікової категорії 2014 року народження.

До цього успіху юних «гірників» привели тренери Сергій Пятін та Юрій Сак, який поєднував роботу у тренерському штабі головної команди «Гірника-Спорт» разом із підготовкою юних футболістів.

Під час групового етапу «Гірник-Спорт» (U-9) оформив дві перемоги та одного разу зіграв унічию. На рахунку команди із Горішніх Плавнів перемоги над кременчуцьким «Ягуаром» (4:2) та полтавською «Ворсклою-2» (6:0). У матчі із «Кременем» юні «гірники» поділили очки – 2:2.

У півфіналі «Гірник-Спорт» (U-9) переміг «Нафтохімік» із Кременчука із рахунком – 3:1, а у фіналі юні гравці із Горішніх Плавнів вдруге на турнірі зустрілися із «Кременем». Як і у груповому турнірі гра із «Кременем» була напруженою, але цього разу «Гірнику-Спорт» все ж таки вдалося перемоги кременчужан із рахунком - 2:1. Найкращим гравцем у складі «Гірника-Спорт» визнаний Вадим Трифонов, який також забив найбільшу кількість м’ячів на турнір у своїй команді.
Команда «Гірник-Спорт» (U-9) вже вдруге поспіль оформлює перемогу на турнірі. До успіху на Junior Energy Cup, вихованці Сергія Пятіна та Юрія Сака перемогли на турнірі «Промінь Мрії Cup», який проводився у Горішніх Плавнях.
2023