Новини

САК: «Докладемо максимум зусиль, аби до нас прийшов результат»

У 11-му турі полтавське дербі між «Гірником-Спорт» та «Кременем» пройшло у напруженій боротьбі. Тренер «гірників» Юрій Сак, прокоментував невтішний для господарів поля результат протистояння 1:2.

- Юрію Миколайовичу, у матчі із «Кременем» нам вдалося першими забити гол, але знову не зуміли вирвати перемогу. «Гірнику-Спорт» не вдається перемогти вже сім матчів поспіль. Яка причина поразок команди, що не вдалося у грі із «Кременем»?

- Бракує нам єдності у обороні, тому до наших воріт залітають м’ячі. Сьогодні, ми мали напружену та цікаву гру. Дві команди бились за результат. «Кремінь» був трохи вдаліший ніж ми. Ми дуже і дуже засмучені цим результатом, становищем у турнірній таблиці. Але ми не опускаємо рук, будемо рухатися вперед. 

У другому таймі, якось не вдалось створити моментів. З чим це пов’язано?

- Боротьба проходила у центрі поля, моменти були, як у нас, так і у «Кременя». Суперник реалізовував свої моменти. Ми ж не змогли їх створити. Також ще суддівство… Його не хочеться обговорювати.

Дуже, б хотілося, щоб нам роз’яснили трактування моменту – гра рукою у штрафному майданчику. Третій матч поспіль і результат один й той самий. Маємо те, що маємо.

- У грі проти «Кременя» через дискваліфікацію не було у складі «Гірника-Спорт» захисника Олексія Малакі та півзахисника Романа Бодні. Чи вплинула ця обставина на результат матчу?

- В нас взагалі порівняно з минулим матчем відбулося п’ять замін – майже половина складу команди. Крім Малакі та Бодні відсутніми були Сеницький, Хондак. Довелося змінювати більшу частину складу. Сьогодні, ми надали шанс іншим футболістам виявити себе. Хтось ним скористався, хтось ні. Можливо чогось і не вистачило, але ті хто грав – гідно протистояли команді суперника.

- Надалі у «Гірника-Спорт» більшість матчів на виїзді, у тому числі із лідерами – «Оболонню» та «ЛНЗ». Буде непросто?

- Матчі ще залишилися так що ми руки не опускатимемо, будемо рухатися далі. І прикладемо максимум зусиль, аби до нас прийшов результат.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт».


2022