«Гірник-Спорт-2» здолав решетилівське «Динамо»

У матчі 7-го туру групи «А» першої ліги чемпіонату Полтавської області «Гірник-Спорт-2» із Горішніх Плавнів виграв домашній матч у «Динамо» із Решетилівки із рахунком – 4:1.

У попередньому матчі у Решетилівці «Гірник-Спорт-2» втратив очки із «Динамо», коли зіграв 1:1 Саме тоді, «гірники» було зрозуміло, що динамівці є досить непоступливим суперником. Таким було «Динамо» і більшу частину нинішнього матчу у Горішніх Плавнях. У перші половині команди не забивали м’ячів. Після перерви другій команді «гірників» вдалося забити швидкий гол, автором якого був Павло Якубовський. Пройшло трохи більше десяти хвилин і динамівці зрівняли рахунок.

Нічийний рахунок тримався протягом двадцяти хвилин, а потім «Гірник-Спорт-2» вже було не зупинити. Зроблені заміни зробили свою справу: на полі з’явилися досвідчені гравці, які зі свіжими силами забили ще три м’ячі. Перелом у грі стався, коли на поле вийшли Володимир Корольков, Роман Прутян, Артем Млинець, Павло Ракша та Євгеній Слива.

Кінцівка матчу повністю була за «Гірником-Спорт-2», тож команда із Горішніх Плавнів оформила третю перемогу у чемпіонаті і обійшла у таблиці решетилівське «Динамо» та із десятьма очками посідає другу сходинку.

Наступний матч «Гірник-Спорт-2» зіграє у неділю, 24 жовтня. У матчі 8-го туру «Гірник-Спорт-2» у гостях проведе матч із «Ягуаром» із Кременчука.