Новини

«Гірник-Спорт» виграв у «Агротеха»

Команда із Горішніх Плавнів завершила тренувальні збори перемогою у контрольному матчі із командою з Кіровоградщини - «Агротехом» (Тишківка).

«Гірник-Спорт» - «Агротех» - 2:1

Голи: Загальський Ігор, 34 (0:1), Дмитрієв Данило, 64 (1:1), Студенко Вячеслав, 71 (2:1)

У складі гостей у цьому матчі на полі діяли відомі досвідчені гравці Олексій Чичиков, Ігор Загальський, Дмитро Хорольський. «Агротех» досить активно розпочав поєдинок і до перерви зумів відкрити рахунок завдяки прицільному удару зі штрафного у виконанні досвідченого Ігоря Загальського. Після його удару м’яч від стійки воріт влетів у сітку – 0:1.

Після перерви «Гірник-Спорт» активніше грав у атаці, заміни також підсилили гру горішньоплавнян. Втім, спочатку як мінімум два моменти мав «Агротех», але реалізувати їх не вдалося. Те, що не вдалося гостям, здійснили господарі поля. У другій половині гри «Гірник-Спорт» двічі засмутив гостей із Кіровоградщини. В обох забитих м’ячах участь взяв новачок «гірників» Вячеслав Студенко.

Спочатку він асистував Данилу Дмитрієву, який ударом в один дотик відправив м’яч під поперечину воріт «Агротеха» - 1:1. Потім В’ячеслав Студенко після передачі Данила Тузенка, забив переможний для команди з Горішніх Плавнів гол — 2:1.

«Гірник-Спорт» завершив свій заключний тренувальний збір у гарному настрої і після невеличкого відпочинку команда збереться у неділю, 10 березня, аби продовжити підготовку до другої частини сезону.