Новини ДЮФК

Переможний тур для юнацьких команд «Гірника-Спорт»

Юнацькі команди «Гірника-Спорт» сьогодні вдало провели матчі 4-го туру чемпіонату ДЮФЛУ із суперниками із «ДЮСШ-7 Океан» (м. Дніпро). Обидві команди здобули перемоги і взяли максимум очок у домашніх поєдинках та покращили своє турнірне становище.
«Гірник-Спорт» (U-17) обидва голи забив у другому таймі завдяки зусиллям Максима Ваніна і переміг із рахунком – 2:0. А ось «Гірник-Спорт» (U-15) повів у рахунку у першому таймі, завдяки голу Михайла Пекарчука, а у другому таймі довів справу до перемоги після стандартів. Голи у «гірників» забивали Олександр Яковенко та Вадим Костина. У підсумку перемога із рахунком – 3:1. Наступні матчі команди «Гірника-Спорт» проведуть у Дніпрі.

3 жовтня у 5-му турі чемпіонату ДЮФЛУ команди «Гірника-Спорт» зіграють у Дніпрі із «НФК».

U-17 – 2:0. Голи: Лисенко, 63, Ванін, 79
U-15 – 3:1. Голи: Пекарчук, 22, Яковенко, 43, Костина, 59 – Березняк, 47 з пенальті.