Новини

КОВПАК: «Такі матчі зміцнюють колектив».


Головний тренер черкаського «ЛНЗ» Олександр Ковпак поділився враженнями після матчу 7-го туру із «Гірником-Спорт», в якому черкащани відсвяткували мінімальну перемогу (1:0).

- Олександре Олександровичу, важка перемога для Вашої команди. Чи очікували Ви таку боротьбу у грі проти «Гірника-Спорт»? З якими складнощами зіштовхнулася Ваша команда у цій грі?


- Ми налаштовували футболістів на боротьбу, наголошували, що вона буде жорстка. На полі ми бачили завзяту боротьбу обох команд. Перший тайм в нас трохи не вийшов, мали на це певні причини. На другий відрізок матчу ми перебудувались. У другому тамі ми створювали більше моментів. Проводили необхідні заміни, які у свою чергу підсилили команду. Дві червоні картки показали весь характер протистояння. Загалом, видався бойовий матч.

- Дві червоні картки у матчі, чи варто вести дискусію з цього приводу?- Звісно, можна сперечатись. У арбітрів свій комітет, який розбирає подібні ситуації. Сьогодні, ми здобули перемогу. Своїм результатом ми задоволені і поїдемо додому з гарним настроєм. Команда «Гірник- Спорт» здобула поразку вдома. Їхній настрій відповідний і це зрозуміло. Хочеться їм побажати, щоб сьогодні вони не мали негативу. Його й так забагато у нашому житті з цією війною. Хочеться побажати команді менше поразок. Нехай вболівальники біля екранів підтримують команду, а ми у свою чергу будемо робити усе, щоб вони отримували задоволення від футболу. Також велика вдячність ЗСУ за змогу займатися улюбленою справою.


- Що саме вам не сподобалось у грі ваших підопічних у першому таймі? У другому у Вас спрацювала заміна – Хамелюк виявився джокером. Як часто таке відбувається?
- Влад Хамелюк, нещодавно підсилив нашу команду. Ми поступово підпускаємо його до гри. У минулому матчі у нас отримав травму лівий півзахисник, у зв’язку з цим ми перебудовувались. Сьогодні нам вдалося вгадати з замінами. Головне, що ми маємо команду. Після цього матчу, як сказав футболістам: «Такі матчі зміцнюють колектив».- Досвід допоміг вашій команді досягти свого у гра із молодими гравцями «Гірника-Спорт»?- Ви розумієте, що досвід-досвідом, але треба мати «золоту» середину. Хлопці розуміють, що прізвища, не грають у футбол. На це ми їх налаштовуємо. Сьогодні у нас була команда. З таких матчів наш колектив робиться міцнішим. Досвід та молодь - це той механізм, який може спрацювати у важких матчах. Проти молоді дуже складно грати, адже вони мають, якісь непередбачувані рішення. Іноді вони не завжди виконують настанови тренера, виявляють свою ініціативу, ось і у матчі із «Гірником-Спорт» якісь моменти були досить важкими для нас. Найголовніше, що ми заробили сьогодні три очки.- Ви їхали на гру у статусі одного із лідерів, очікували, що у першому таймі «Гірник-Спорт» буде активно атакувати?

- По таблиці, сьогодні ми лідери, але ви ж повинні розуміти, що майже всі команди однакові. Коли ти їдеш на виїзд і команда суперника грає вдома, тут, як кажуть, можуть допомогти і стіни. Ми налаштовувалися на дуже непросту гру. «Гірник-Спорт» грав з «Кременем» було видно, що це був не їхній день. Але потім був матч з «Оболонню», де вони обіграли одного з лідерів. Перша ліга є дуже непередбачуваною. Головним нашим завданням на цей матч було достукатись до наших футболістів, щоб вони мали відповідний настрій на це протистояння.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт»
2022