Новини ДЮФК

Розіграш «п’ятого» тримав інтригу на "Промінь Мрії Cup-2020"!

Протягом чотирьох днів команд із Горішніх Плавнів, Кременчука та Харківської області визначали кращих на дебютному турнірі «Промінь Мрії Cup-2020». Змагання на турнірі проходили у віковій категорії гравців 2006 року народження.


ДЮФК «Гірник-Спорт» був представлений двома командами гравців 2006 року народження (тренер - Сергій Пятин) та двома командами гравців 2007 року народження (тренер – Сергій Коннов). Усі наші команди отримали необхідну змагальну практику, якої їм дуже часто не вистачає під час зимового періоду.  

Матчі турніру тривали протягом чотирьох днів. Гостра боротьба за медалі тривала до останнього дня змагань. Переможцем турніру стала перша команда «Гірника-Спорт» вікової категорії 2006 року народження, яка набрала 15 очок і за тур до фінішу турніру забезпечила собі перше місце. За інші комплекти нагород боротьба тривала до останнього матчу змагань. 


У підсумку друге місце посіла команда «Кремінь-2006». Бронзовими призерами стали футболісти другої команди “Гірника-Спорт” вікової категорії 2006 року народження, у яких також приз турніру «Єдність команди».

Четверте місце у команди Гірник-Спорт вікової категорії 2007 року народження. Гравцям цього колективу також було вручено приз «Кубок мрії», як команді, яка найбільше вразила своєю грою під час змагань. Цікаво було спостерігати суперництво команд різного віку нашого ДЮФК. Ці матчі пройшли у напруженій боротьбі. «Гірник-Спорт-1» (2007) зіграв унічию із командою «Гірник-Спорт-2» (2006) із рахунком 5:5, хоча по ходу матчу кілька разів виходив уперед.

Наприкінці матчу вихованці Сергія Коннова програвали, але зуміли врятувати поєдинок. У останньому матчі турніру «Гірник-Спорт-1» (2007) зустрівся із «Гірником-Спорт-1» (2006). Команді гравців 2007 року народження потрібна була лише перемога, аби увійти до числа призерів змагання. На початку матчу «Гірник-Спорт-1» (2007) повів у рахунку (2:0), але різниця у віці вплинула на хід поєдинку. Незважаючи на результат, як і в цьому матчі, так і в більшості інших ігор, команди «Гірника-Спорт» (2007) притримувалися тактиці, згідно якої майже увесь матч розігрували «п’ятого», тобто діяли із п’ятим польовим гравцем, який замінив воротаря. «Гірник-Спорт-1» (2007) та «Гірник-Спорт-2» (2006) набрали однакову кількість очок і мали однакову різницю забитих та пропущених м’ячів. Старша команда «гірників» випередила молодших одноклубників завдяки додатковому показнику – більшої кількості забитих м’ячів – 30 проти 25. І ця обставина була одною із головних інтриг останніх двох днів турніру.  


Центральним матчем турніру стала гра між командами «Гірник-Спорт-1» (2006) та «Кремінь-2006». Саме у цій зустрічі і вирішилася доля переможця на турнірі. У напруженому поєдинку перемога була на боці «гірників» із рахунком – 3:1. «Гірник-Спорт-1» (2006) на цьому турнірі взагалі виграв усі свої матчі.

Також володарями у різних номінаціях стали гравці команд-учасниць. Команда «Юніор» з Кременчука отримала приз «За любов до гри», команда «Колос» з Харківщини поїхала із Горішніх Плавнів із призом у номінації «Команда-Боєць». До речі, у складі «Колоса» разом із хлопцями на полі діяли дві дівчини, які займаються футболом і грають високому рівні і є одними із перспективних футболісток країни у своєму віці. До речі, дівчинки увезли із Горішніх Плавнів по футболці "Гірника-Спорт", які вони отримали у якості сувенірів від тренера ДЮФК "Гірник-Спорт" Сергія Коннова. Колектив гравців команди «Ніка» (Кременчук) отримав приз «За волю до перемоги».


Протягом турніру визначилися і переможці у індивідуальних номінаціях. Кращим бомбардиром турніру став Павло Носенко із «Гірника-Спорт-1» (2006), кращим гравцем турніру став Микита Макаренко («Гірник-Спорт-1» 2006). Кращим воротарем турніру став Михайло Клепко із «Кременя», а кращим захисником визнано Володимира Тюрина із другої команди «Гірника-Спорт» вікової категорії 2006 року народження. Команди призери отримали кубки, а кожний учасник став володарем пам’ятної світлини своєї команди. Після цього турніру естафету змагань підхопили учасники турніру серед команд вікової категорії 2010 року народження.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ "ПРОМІНЬ МРІЇ CUP-2020"
2020