Новини

Ветерани «Гірника-Спорт» та юні «гірники» із команди U-15 вдруге провели товариський матч

Боротьба поколінь! Вона відбувається у рамках тренувальних матчів між командами ветеранів «Гірника-Спорт» та юнаками команди «гірників» вікової категорії U-15. Подібна зустріч відбулася вже вдруге. По неділях ці поєдинки тривають на міні-футбольному полі загальноосвітньої школи № 6.

Подібні матчі стають традицією. Ветерани «Гірника-Спорт» не тільки діляться досвідом, але й підтримують форму під час виступів у благодійному турнірі з міні-футболу, який проходить у смт Нова Галещина на підтримку Збройних сил України. До речі у своїй групі ветерани «Гірника-Спорт» посіли перше місце, а цієї суботи виграли у команди «Молодь» із Нової Галещини та вийшли у фінал турніру, який відбудеться наступної суботи.

Щодо команди «Гірник-Спорт» (U-15), яку тренує Сергій Коннов, то вона під час зустрічі із ветеранами «гірників» отримує безцінний досвід та намагається на рівних протистояти виконавцям, які пограли на високому рівні. Приміром, у останньому матчі із юними «гірниками» у складі ветеранів брали участь екс-гравці «Гірника-Спорт» Юрій Комягин, Юрій Цапій, Василь Ночовний та інші. Також серед ветеранів грали представники футбольних команд компанії «Ferrexpo» Олександр Лапочкін, Олександр Чернушенко, Артем Млинець та інші. Були у складі ветеранської команди і кілька гравців із інших міст, які наразі є вимушеними переселенцями. 

Приєднався до компанії досвідчених гравців і молодий гравець «Гірника-Спорт» Артем Мильченко, який вирішив отримати під час цього матчу додаткову ігрову практику. До речі, напередодні зустрічі із ветеранами, «Гірник-Спорт» (U-15) провів суботній матч із головною командою «Гірника-Спорт», де також отримав досвід. 

Під час поєдинку на полі ЗОШ № 6 команди обмінювалися забитими м’ячами, яких у цей день було чимало та на будь-який смак. Перший тайм був за командою ветеранів, яким навіть вдався гол ударом через себе. А ось другий тайм краще почала команда «Гірник-Спорт» (U-15), якій вдалося скоротити рахунок у цій грі. На рахунок таких матчів жодна з команд не звертає уваги, адже головний підсумок подібних зустрічей, це дружня атмосфера на футбольному полі, яка триває протягом обох таймів поєдинку. 

Традиційно команди завершують зустріч серією пенальті. Порівняно із першим матчем набагато краще її провели гравці команди «Гірник-Спорт» (U-15), але ж перевага у футбольній лотереї вже вдруге поспіль була у ветеранів «Гірника-Спорт».