Новини

Подарунки юним футболістам! Благодійна акція у ДЮФК «Гірник- Спорт»

Вихованці дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» отримали нові кросівки, куртки, футболки, шкарпетки, шапки та інше спортивне екіпірування від благодійного фонду «У матусиних долонях».

Футболки, кросівки, шапки, куртки та інше спортивне екіпірування отримали у подарунок вихованці дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт». Велику кількість спортивного одягу та взуття привезли благодійники із фонду «У матусиних долонях».
Подарунків, які привезли благодійники, вистачить на цілу футбольну команду - 27 пар кросівок (розміром з 34-го по 37-й) та стількі ж курток.
- Наш проєкт називається «Ти зможеш - ти переможеш!» у рамках співпраці із Nike, - каже співзасновниця фонду “У матусиних долонях” Марина Вайсієва. - Наші партнери надіслали нам кросівки та бананки і звичайно ми не могли не порадувати дітлахів, які займаються професіонально футболом, тому що наша акція розповсюджується на дітей усієї України, для тих хлопчиків та дівчаток, які продовжують займатися спортом, незважаючи на війну. Саме тому ми привезли їм спортивне взуття, бананки, а також спортивні куртки, які нам подарували наші партнери із Українського Католицького Університету, який знаходиться у Львові.
Завдяки подарункам від представників благодійного фонду «У матусиних долонях» юні футболісти значно поповнять свій спортивний гардероб. За надані подарунки благодійникам подякували — виконувач обов’язків директора ДЮФК «Гірник-Спорт» Євгеній Слива та батьки дітей.
- Дякуємо за ці подарунки для наших дітей, для наших юних “гірників” - майбутніх футболістів, які є підростаючим поколінням, - каже батько вихованця ДЮФК «Гірник-Спорт» Сергій Калашников. - І ми дуже вдячні, що є люди, є фонді, які допомагають у цей непростий час, коли в країні триває війна. Велике дякуємо благодійникам!
Рішення приїхати на стадіон спорткомплексу «Юність» не з порожніми руками співзасновниця благодійного фонду «У матусиних долонях» Марина Вайсієва пояснила наступним чином.
- Ми вирішили приїхати у Горішні Плавні до ДЮФК «Гірник-Спорт» і подарувати дітям трішечки гарного настрою, а також вручити подарунки. Нам здається, що це мотивує хлопців та дівчаток продовжувати займатися спортом, а це для дітей - для нашого майбутнього - зараз найголовніше. Ми знаємо, що у Горішніх Плавнях дуже люблять та підтримують спорт , тому ми вирішили приїхати сюди. Особлива в нас увага до дітей із сімей тимчасово-переміщених осіб та із малозабезпечних родин, які продовжують займатися спортом, тому ми їх підтримуємо, - зазначила Марина Вайсієва.
Завдяки подарункам від благодійників юні футболісти ДЮФК «Гірник-Спорт» отримали позитивні емоції та мотивацію із користю проводити час на тренуваннях, а також у майбутньому завжди прагнути до здорового способу життя.
2023