Новини

В очікуванні конкретики…

За словами наставника, зараз триває пошук потенційних інвесторів. У разі успіху, клуб відновить тренувальний процес 21 січня.
«Через відсутність фінансування на 2021 рік після осінньої частини сезону всім футболістам «Гірника-Спорт»було надано статус вільних агентів. Незабаром Юрій Батюшин підписав контракт з «Металістом 1925», Сергієм Сухановим і Артуром Мурзою цікавиться «Оболонь», а до Богдана Векляка — «Олімпік». З іншими своїми підопічними я часто спілкуюся телефоном, всі вони сподіваються, що «Гірнику-Спорт»вдасться уникнути розформування».

«Кілька днів тому я розмовляв з президентом клубу Петром Каплуном, і він проінформував, що шукає нових інвесторів і конкретика в цьому питанні з’явиться 10-11 січня. Якщо ситуація зміниться на краще, то «Гірник-Спорт»відновить тренувальний процес вже 21 січня».

Після закінчення першої частини сезону в Першій лізі керівництво «Гірника-Спорт»розпустило команду, надавши футболістам статус вільних агентів.
На зимову паузу команда Ігоря Жабченка пішла на четвертому місці турнірної таблиці Першої ліги, набравши 26 очок в 15-х зіграних матчах. Відновити сезон «Гірник-Спорт»має перенесеним матчем з «Прикарпаттям 12 березня.
SportArena
2021