Переможний темп “Гірника-Спорт”

Свою п’ятиматчеву програшну серію “Гірник-Спорт” перервав у Києві у грі 29-го туру із “Оболонню”. Єдиний гол у зустрічі було забито після перерви. Гольова атака відбулася за участі бразильця “Гірника-Спорт” Лукаса Вентури, який віддав точний пас на Єгора Твердохліба. Молодий форвард “гірників” не схибив і став автором єдиного забитого м’яча у цій грі. Після цієї перемоги настрій у гравців команди з Горішніх Плавнів значно підвищився.

Вже поточного тижня, у вівторок, 8 червня, “Гірник-Спорт” провів контрольну зустріч із клубом Української прем’єр-ліги - “Олександрією”, яка почала селекційні збори і будує нову команду. Матч, який відбувся на стадіоні спорткомплексу “Юність”, вийшов результативним. Присутні на трибунах вболівальники побачили шість забитих м’ячів.

Рахунок у матчі відкрив “Гірник-Спорт”, який на 14-й хвилині вдало використав розіграш кутового. Гол виявився на рахунку гравця, який перебуває на перегляді у “гірників”. До перерви Олександрія зуміла відігратися на 33-й хвилині з одинадцятиметрового удару - 1:1.

У другому таймі команди обмінювалися атаками, але більше пощастило “Гірнику-Спорт”. Ще один гравець на перегляді у команди Горішніх Плавнів із-за меж штрафного майданчика влучив у “дев’ятку”. Потім Гірник-Спорт збільшив перевагу, коли помилкою оборони “Олександрії” на 69-й хвилині скористався Артем Сьомка - 3:1. Через дві хвилини “Олександрія” скоротила рахунок, коли у ворота “Гірника-Спорт” м’яч влетів після чудового дальнього удару суперника - 3:2.

Фінальну крапку у матчі поставив гравець “Гірника-Спорт” Руслан Дедух. Спочатку у нього був гольовий момент, який шістнадцятий номер не використав. Але потім півзахисник виправився і на 77-й хвилині вивявив наполегливість та встановив остаточний рахунок матчу - 4:2. Перемога додала настрою гравцям “Гірника-Спорт”, які готуються до останнього матчу сезону.

У суботу, 12 червня, “Гірник-Спорт” проведе завершальний матч сезону проти чемпіона Першої ліги - рівненського “Вереса”. Гра 30-го туру почнеться о 17:30 на стадіоні спорткомплексу “Юність”.