«Гірник-Спорт» - ФСК «Маріуполь» - 1:0. Гол: Черткоєв Інал, 52` з пенальті.

«Гірник-Спорт» із перемоги почав домашні матчі чемпіонату України у сезоні-2023/2024. У другому турі команда Горішніх Плавнів мінімально (1:0) переграла ФСК «Маріуполь».

Долю матчу вирішив забитий на початку другого тайму пенальті, який заробив Екеміні Нсіні Еффіонг. На 52-й хвилині одинадцятиметровий реалізував півзахисник «Гірника-Спорт» Інал Черткоєв.

До цього моменту «гірники» ще двічі пробивали пенальті. Наприкінці першого тайму двічі з позначки пробивав капітан «Гірника-Спорт» Євгеній Мороз. Перша його спроба була результативною, але арбітриня матчу Людмила Тельбух з Дніпра не зарахувала цю спробу через те, що гравці «Гірника-Спорт» до удару вбігли у штрафний майданчик. У підсумку капітану «гірників» довелося вдруге виконати спробу: Євгеній Мороз пробив у той же кут, що й раніше і цього разу голкіпер ФСК «Маріуполь» Ілля Караващенко відбив удар.

Взагалі, перший тайм був багатий на гольові моменти, більшість з яких створив ФСК «Маріуполь». Втім голкіпер «Гірника-Спорт» Ярослав Проценко діяв надійно і у більшості епізодів врятував господарів поля від пропущеного м’яча та надав впевненості молодим гравцям команди із Горішніх Плавнів, які після перерви більш організовано діяли в обороні і довели справу до першої перемоги у чемпіонаті, а з урахуванням кубкової гри із СК «Полтава», другого поспіль домашнього успіху у цьому сезоні.

Наступну гру «Гірник-Спорт» зіграє 12 серпня у рамках 3-го туру чемпіонату України Першої ліги на виїзді проти запорізького «Металурга», який свої домашні поєдинки проводить в Умані.