Новини

Тренерський штаб Сергія Дірявки: без революційних змін

У нового головного тренера «Гірника-Спорт» будуть два помічники, один з яких є новачком «гірників», а інший – добре знайомий вболівальникам команди Горішніх Плавнів.

Після свого представлення у якості головного тренера «Гірника-Спорт» Сергій Дірявка представив свій тренерський штаб, в якому не так багато змін. Більша частина його збереглася з першої частини сезону.

Новачком тренерського штабу став помічник головного тренера – 48-річний Володимир Скрипка – вихованець миколаївського футболу. У вищій лізі українського футболу дебютував у складі симферопольської «Таврії» у 1995-му році. Але найкращі часи, як гравця у Володимира Едуардовича пройшли у складі МФК «Миколаїв», який на той час грав у першій лізі, за який зіграв 66 матчів та забив 22 м’ячі. Після завершення кар’єри гравця Володимир Скрипка працював адміністратором аматорської команди «Торпедо» (Миколаїв), а пізніше став тренером СДЮСШОР «Миколаїв», де колись і сам розпочинав займатися футболом.

Серед інших представників тренерського штабу – це тренер воротарів Дмитро Стойко, помічник головного тренера Юрій Сак, лікар-масажист – Юрій Котига. Усі вони працювали у «Гірнику-Спорт» у першій частині поточного сезону.
НА ФОТО: Сергій ДІРЯВКА та спортивний директор ФК "Гірник-Спорт" Олексій ШАЛАЄВ.
2023