Новини

Валерій Куценко: «Задача – залишитися в Першій лізі»

Головний тренер «Гірника-Спорт» прокоментував переможний матч своєї команди в Ужгороді, в якому «гірники» здолали харківський «Металіст» (2:1).

- Гра була хороша з боку обох команд, - коментує гру Валерій Куценко. - В першому таймі із самого початку в нас у обороні відчувалося хвилювання, тому що до перерви ми грали не так, як хотіли, а другому таймі трохи змінили гру, зробили заміни і вони спрацювали.

- Чи саме заміни допомогли Ваші команді сьогодні перемогти, чи є ще якісь моменти, які допомогли цьому успіху?
- Сьогодні я вважаю, що була найкраща наша гра і тому, що хлопці вже давно не перемагали і це, як-то кажуть така остання гра, яка б могла бути для нас доленосною. Нам треба було вигравати. На хлопців тисне турнірне становище, в якому ми зараз знаходимося, але вони молодці, виявили характер і як-то кажуть, футбольний боженька нам допоміг.

- Для Вашої команди кожний матч, як фінал – програвати не можна і сьогодні «Гірник-Спорт» зробив перший крок, аби зберегти прописку у Першій лізі. Як оцінюєте шанси залишитися тут і з психологічної та із ігрової точок зору?
- Думаю, що після такої перемоги у хлопців повинна з’явитися впевненість і вони повинні додавати. Вони можуть це зробити, головне, щоб вони ще вірили в себе.
Так, в нас залишилося дві гри і треба буде грати на максимумі, щоб залишитися у Першій лізі.
- І саме така задача стоїть перед командою?

- Так, обов’язково залишитися у Першій лізі.
Дмитро БУЛИГА, за сприяння пресслужби ФК "Металіст" (Харків).

Фото пресслужби ФК "Металіст" (Харків).
2024