СК «Геологія-2» - «Гірник-Спорт-2». 1:5. Події матчу

Сьогодні, 24 серпня, у Новій Галещині відбудеться матч чемпіонату Полтавської області з футболу, у якому «Гірник-Спорт-2» зустрінеться із місцевою командою СК «Геологія-2».

Початок гри – о 15:00. Про головні події поєдинку, розповімо у наступній публікації.
«Гірник-Спорт-2» посідає четверте місце та веде боротьбу за місце у трійці кращих. У «гірників» 24 очки (7 перемог, 3 нічиї та 5 поразок, різниця м’ячів 38-29).

Наш суперник СК «Геологія-2» знаходиться на 6-му місці і має 14 очок (3 перемоги, 5 нічиїх та 7 поразок). Різниця м’ячів – 19:33.

Також за місце у трійці кращих ведуть боротьбу «Альтаїр» (3 місце, 27 очок) та «Ягуар» (5 місце, 24 очки).

«Альтаїр» грає вдома із «Темпом» із Градизька, а «Ягуар» на виїзді із «Семенівкою».

СК «Геологія-2» - «Гірник-Спорт-2» - 1:5
24 серпня. Чемпіонат Полтавської області. 18 тур. Смт Нова Галещина. 15:00

Склад команди "Гірник-Спорт-2": 1.Скорик, 10.Білобровка, 16. Твердохліб, 3. Слива, 7. Новіков, 15. Шептицький, 14. Катламей, 19. Бессонов, 5. Подрезан, 9. Якубовський, 17. Прутян.
Запасні: 12. Ночовний, 21. Ракша, 2. Білошицький, 20. Чернецький.
Тренери - Володимир Корольков, Сергій Свистун, Євген Слива.

Склад команди СК "Геологія-2": 1. Заплоцинський, 10. Остапець, 4. Скляр, 29. Дудник, 8. Ларченко, 11. Солошенко, 20. Шинбаков, 5. Міхеєв, 18. Кухта, 9. Голубенко 22. Соловей.
Запасні: 12. Дробаха Владислав., 99. Волосян, 44. Лисиця, 88. Жильченко, 23. Дейнека, 19. Дробаха Віктор, 25. Чемерис.
Тренер - Невідомий Сергій.

ПОДІЇ МАТЧУ:

Матч завершився
88 хв. - після удару зі штрафного від Геології, Скорик дотягнувся до м'яча
86 хв. - ГОЛ. 1:5. Гірник-Спорт-2 пропустив атаку суперника
83 хв. - Якубовський не дотягнувся до м'яча, аби збільшити рахунок
80 хв. - 0:5!! Чернецький збільшив рахунок
67 хв. - Шептицький пробив зі штрафного, трохи не вистачило влучності
65 хв. - супермомент був у Геології, але удар вище воріт
63 хв. - заміна Ракша замість Подрезана
62 хв. - 0:4 Бессонов збільшив рахунок
58 хв. - заміна Чернецький замість Катламея
57 хв. - штрафний від Гірник-Спорт-2, але вище воріт
55 хв. - Якубовський мав момент, але вище удар воріт
52 хв. - Прутян виконав удар, голкіпер відбив м'яч
Другий тайм почався
Перерва
45 хв. - арбітр побачив гру рукою і призначив пенальті, але Скорик потягнув цей удар і рахунок не змінився
44 хв. - Якубовський виконав удар але голкіпер виконав сейв
32 хв. - удар від Геології вище воріт
28 хв. - ГОЛ!!! 0:3 Бессонов прицільно влучив у ворота після дальнього удару
27 хв. - Господарі провели атаку, але Шинбаков пробив мимо воріт
26 хв. - Гол!!! 0:2. Новіков заробив пенальті, який реалізував Прутян
21 хв. - Прутян мав можливість подвоїти рахунок, але після удару головою не влучив у ворота
15 хв. - ГОЛ!!! Прутян! Гірник-Спорт-2 вийшов вперед
15 хв. - СК Геологія провела небезпечну атаку, удар вище воріт
9 хв. - удар від Катламея, повз ворота
5 хв. - Прутян виконав удар по воротам, неточно
1 хв. - гравець Гірника-Спорт-2 виніс м'яч з лінії своїх воріт