Сергій Пятин - володар Кубка України з футзалу!

Тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Сергій Пятин, який працює з гравцями двох вікових груп 2006 та 2013 року народження, виборов Кубок України на Черкащині.

Сергій Віталійович Пятин у складі команди «Гарант», яка відстоює честь Кременчуцького району, став володарем Кубка України з футзалу серед вікової категорії понад 55 років.

Турнір проходив з 3 по 5 листопада у селі Білозір'я Черкаської області. Участь у змаганні брали 7 команд із різних міст України. Честь Полтавщини захищала команда «Гарант», яку тренує Андрій Горячковський, а підтримку цьому колективу надає президент ФК «Гарант» Анатолій Веселовський.

Цим виступом Сергій Пятин надав чудовий приклад своїм вихованцям, з якими продовжить працювати та прагнутимуть виборювати трофеї на юнацьких змаганнях.

ФК «Гірник-Спорт» вітає Сергія Віталійовича із виграним трофеєм та бажає подальших успіхів як у ветеранському футболі, так на турнирах із своїми вихованцями у якості тренера!