Новини

«Гірник-Спорт-2» виграв у «Зорі» із Кам’яних Потоків

Команда із Горшініх Плавнів у непростому домашньому матчі оформила перемогу у боротьбі із гравцями «Зорі» із Кам’яних Потоків із рахунком – 2:1 взяла реванш за кубкову поразку.

«Гірник-Спорт-2» - «Зоря» (Кам’яні Потоки) – 2:1. Голи: Чернецький Данило, 9 (1:0), Гриценко Артем, 61 (1:1), Чернецький Данило, 75 (2:1).
21 липня 2021 року. Чемпіонат Кременчуцького району під егідою ГО «АФК».
Стадіон спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 імені Л. Бугаєвської.
18:30.

"Гірник-Спорт-2": Скорик, Тертишний, Яковенко, Лисенко, Білобровка, Урода, Якубовський, Латинцев (Шептицький, 30), Буланша, Катламей, Чернецький. У другому таймі з'явилися на поле Ванін, Подрезан, Твердохліб, Шептицький, Макаренко.

«Гірник-Спорт-2» та «Зоря» вже грали у цьому сезоні. У тій зустрічі, яка відбулася у рамках Кубка Кременчуцького району, «Гірник-Спорт-2» поступився «Зорі».
На гру у рамках чемпіонату Кременчуцького району друга команда «гірників» виходила із бажанням узяти реванш. Цю задачу гравці «Гірника-Спорт-2» почали виконувати вже на початку зустрічі, коли свою перевагу реалізували у гол. Рахунок у матчі відкрив Данило Чернецький.

Потім у команді з Горішніх Плавнів були ще моменти, які не вдалося реалізувати. Після перерви «Зоря» почала грати активніше і реалізувала один із своїх моментів, коли гол забив Артем Гриценко. Пізніше «Зоря» мала шанс вийти вперед у рахунку, але нашу команду врятувала поперечина.

А ось «Гірник-Спорт-2» реалізував свій шанс, коли стрімку атаку почав Нікіта Макаренко, який за кілька хвилин вийшов на заміну. Все завершилось ударом у нижній кут Данила Чернецького, який у цьому матчі оформив дубль.

Кінець матчу вийшов дуже емоційним. Арбітр зустрічі Олександр Садовий був вимушений попереджати гравців жовтими картами. У одного із футболістів «Зорі»  не витримали нерви, коли після чергового епізоду де була боротьба, він почав пред’являти претензії арбітр, за що і отримав друге попередження і залишив «Зорю» у меншості.

«Гірник-Спорт-2» у домашній грі здобув третю поспіль перемогу у чемпіонаті Кременчуцього району під егідою ГО «АФК». Тепер друга команда «гірників» готується до виїзного матчу 13-го туру, в якому зустрінеться із «Ягуаром». Ця гра пройде у Кременчуці на стадіоні «Нафтохімік».