У клубному заліку команди «Гірника-Спорт» йдуть на 4-му місці та мають у своєму активі 26 очок (8 перемог, 2 нічиї та 6 поразок). Від третього місця, на якому перебуває «Академія Ротаня і Зозулі» юні «гірники» відстають на 8 очок.
У заліку U-17 «Гірник-Спорт» на 5-му місці та має у своєму активі 13 очок (4 перемоги, 1 нічия, 3 поразки, різниця м’ячів – 13:8). Відставання від квартету кращих – 2 очки. «Академія Ротаня і Зозулі» йде на 7-му місці (3 перемоги, 1 нічия, 4 поразки, різниця м’ячів – 20:17).
У заліку U-15 «Гірник-Спорт» йде 6-м та має у активі 13 очок (4 перемоги, 1 нічия, 3 поразки, різниця м’ячів – 12:8). Відставання від квартету кращих – два очки. «Академія Ротаня і Зозулі» у заліку U-15 очолює таблицю та має стовідсотковий показник у сезоні – 8 перемог у 8-ми матчах, 24 очки, різниця м’ячів – 40:7.