Новини ДЮФК

Юнаки «Гірника-Спорт» двічі переграли «Динамо» із Харкова

Команди ДЮФК «Гірник-Спорт» здобули максимум очок у матчах проти харківського «Динамо», які відбулися у рамках 7-го туру чемпіонату ДЮФЛУ.

Спочатку команда вікової категорії U-17 (тренер – Олександр Бідник) здолала гостей із Харкова із рахунком – 3:1. У цьому поєдинку господарі першими забили два м’ячі. Відзначилися Максим Ванін та Віталій Лисенко. Ще до перерви гостям вдалося відіграти один гол, але у другому таймі Денис Радько забив гол та встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь «Гірника-Спорт».

Напруженим вийшов матч команд вікової категорії U-15. Юні «гірники» першими пропустили гол, але надалі зуміли переломити хід поєдинку. Артем Котвицький зрівняв рахунок, а на останніх хвилинах Богдан Дубровін забив переможний гол. Команда тренера Сергія Коннова підтримала старших одноклубників і додала ще три очки у клубний залік.